Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mensi kimaradasa, mwer mar...

A mensi kimaradasa, mwer mar 3. hete nem jott meg, ez mar mindenkeppen terhesseget bjelent? Mas miatt ugye nem marad el a verzes?

Figyelt kérdés

mivel elmaradt a verzes, es honapok ota vedekezes nelkul szeretkezunk mert babat akarunk, akkor talan most osszejott.

Csak a terhesseg elso biztos jele a mensi kimaradasa.



2015. aug. 20. 20:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egyébként a mensid rendszeres? Csinálj egy tesztet,akármikor nap közben,mert ha terhes vagy,bőven mutatni fogja.kezd egy x-epillel szerintem,ha negatív akkor pedig irány a doki.Mondjuk én nem vettem észre,fázást a terhesség elején,de aztán ez mindenkinél más.

Na,de csinálj tesztet,mert én már nagyon kíváncsi vagyok!!!!Aztán töltsd fel,és remélem kismamával van dolgunk :):):)

2015. aug. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!