Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 36 évesen 4. Gyermek nagy...

36 évesen 4. Gyermek nagy felelőtlenség lenne?

Figyelt kérdés

Saját lakás van , hitel is sajna,van!!

Nem állunk túl jól anyagilag de nem is mostanról van szó, jekenleg 33 éves vagyok csak én már eljátszottam a gondolattal mi lenne ha.....


2015. aug. 21. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Hát... ha becsúszott volna, azt mondom tartsd meg. De tudatosan akkorra tervezni felelőtlenség.
2015. aug. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
mi a nem túl jól?
2015. aug. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
A korod szerintem nem lehet akadály, az anyagi helyzetetek már inkább. Ha a következő pár évben összeszeditek magatokat, akkor hajrá! Van esély arra, hogy rendeződnek az anyagiak nálatok?
2015. aug. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Első nagyon nem tetszik a válaszod!!

Miért honnan tudod mi lesz 3 ev mulva?Azért azt gondolom barmi lehet addig még milliomosok is

2015. aug. 21. 22:46
 5/12 anonim ***** válasza:
19%
Szíved joga, hogy ne tetsszen a válasz, nem az a cél. Te kérdeztél, én meg válaszoltam. Szerintem ne szülj 35 felett 4. gyereket, ha nincs meg a biztos anyagi háttér.
2015. aug. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%

a mai világban sokszor egy gyerek is felelőtlenség.

mindenkinek magának kell belül érezni mikre képes.

2015. aug. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem azt pontosan, hogy mennyire felelőtlenség vállalni még egy babát majd akkor meglátod. (pl. anyagiak) De szerintem, amit biztosra vehetsz az, hogy a korod nem lehet akadály!!! Engem is az anyukám 36 évesen vállalt. Sokan megszólták a kora miatt. (Akkor még nem volt ennyire kitolódva a gyermekvállalás ideje) Pedig neki sem az első voltam, a harmadik. Szerintem, ha megengedhetitek a babát anyagilag (amit még most nem tudhatsz biztosan,de benne van az igen lehetősége is, szóval nyugodtan gondolkozhatsz rajta=), akkor nyugodtan vállaljátok!!! Ez az idős anyuka duma engem mindig idegesített, hiszen egyénfüggő! És egy gyermek mindig fiatalít!
2015. aug. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

Én 38 vagyok, van három, és mi is gondolkodunk a negyediken, úgy egy év múlva. Mondjuk én 40 felett nem szeretnék, de meglátjuk.

Mi sem dúskálunk, de mindenünk megvan, és ahogy lett egyre több gyerekünk, egyre jobban élünk. Persze csak picivel, de mióta én is dolgozom, talán jelentősebben is.

Én a szívemre fogok hallgatni és meglátjuk.

2015. aug. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves 7 és 8 válaszoló nagyon köszönöm, bár azt azért nagyon kétlem hogy ahogy több lett a gyerek egyre jobban éltek mert ugye iszonyat sok pénzt kell rájuk költeni és annyit nem kapunk utànuk amennyit kifizetünk!
2015. aug. 22. 04:19
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
Ha szeretnétek, vállaljatok! A korod nem lehet akadály. Mi is nagy családot tervezünk és nem rendelkezünk átlag feletti jövedelemmel. Sokan mondják hogy aki nem tud külön szobát biztosítani minden gyereknek az ne szüljön. Ne szüljenek ők! Én meg majd úgy döntök ahogy a mi családunknak jó. Dönts te is úgy!
2015. aug. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!