Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valakinek sokkal idősebb...

Van valakinek sokkal idősebb férje (20 évnél is több korkülönbséggel) akitől gyermeket vállalt?

Figyelt kérdés
Mi a tapasztalatotok, véleményetek erről?
2015. aug. 24. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, van, én. 4 közös gyereket nevelünk. A legkisebb is már 13 éves.

Volt gimis osztálytársam apukája is 22 évvel volt idősebb az anyukájánál. Mi a kérdés?

2015. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak kapcsolatom volt vele, amit aztán azért nem folytattam, mert nem láttam benne jövőt. Még nem volt gyerekem, és ekkora korkülönbséggel nem vállaltam volna tőle, hisz nyugdíjas lett volna még a gyerek általános iskolai évei alatt. Azt sem mertem vállalni, hogy hogyan viszonyulok majd 30-40 évesen egy idős emberhez. Ettől függetlenül senkit nem ítélek el. Én nem mertem bevállalni, amit aztán nem is bántam meg. Az én életemben ez egy jó döntés volt.
2015. aug. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Alexa19 ***** válasza:
Köztem és a párom között 23 év korkülönbség van és most leszek csütörtökön 38 hetes terhes tőle. Szerintem semmivel sem másabb mintha egy velem egykorú férfitől lennék terhes. Ahogy a mondás is tartja mindenki annyi idős amennyinek érzi magát. :)
2015. aug. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunknis nagy a korkülönbség,de tényleg igaz hogy nem apukának hanem nagypapának szólitják a kórházban???mikor még tudják is hogy ő az apa??? Tök zavaró lenne,de olvastam ilyet.
2015. aug. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért nagyon nem mindegy hogy mennyi idős is a férfi, ha csak negyvenpár az még nem olyan vészes hiszen vannak nők is akik ennyi idősen szülnek, simán fel tudja nevelni. Ötven felett viszont már egész más a helyzet.
2015. aug. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"tényleg igaz hogy nem apukának hanem nagypapának szólitják a kórházban???mikor még tudják is hogy ő az apa??? Tök zavaró lenne,de olvastam ilyet."


Hogy micsoda? Direkt nagypapázza valaki, holott tudja, hogy ő az apa? Nagy tahó lehet az illető... elnézést, nincs rá jobb szó... de hogy ez nem általános, az biztos.

2015. aug. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat! Én 33 vagyok, és a párom 60, és babánk lesz. Csak kíváncsi voltam, hogy vannak-e még mások is hasonló helyzetben, és ezt hogyan élik meg.
2015. aug. 25. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!