Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az előfordulhat, hogy nem jön...

Az előfordulhat, hogy nem jön meg "rendesen" hanem csak napokig barnázás van?

Figyelt kérdés

Már 4 napja barnázok, 5 napja kellett volna megjönnie. A tesztek negatívak, nincs baba. Előfordulhat, hogy ez igazából a "menstruációm"? Köze lehet ahhoz, hogy ebben a ciklusban elkezdtem palástfű teát inni?

Most akkor vehetem úgy, hogy ez már az új ciklusom? Vagy meg fog jönni rendesen is? Volt még valakivel ilyen?


2015. aug. 25. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, én ugyanígy voltam a cicka+palástfű teától. Csak barnáztam menstruáció helyett. Az ezt követő pár hónapban is menstruáció előtt kb egy hétig barnáztam, de azokban a hónapokban aztán megjött rendesen is. Engem jól megzavartak a teák..
2015. aug. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A palástfűnek lehet ilyen hatása, ha előtte normális volt a ciklus, nem is nagyon szokták ajánlani. Én inkább az aviva tornát javaslom ugyanarra a problémára, amire a teákat iszod, az helyrerakja a hormonokat, és megjön normálisan a menzesz, ha peidg nem jön meg, a gyakorlatokat óvatosan végezve a baba megtartásában is segít.
2015. aug. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is igy voltam ,amikor megkellet jönni az nap elkezdtem barnázni 3-4napig barnáztam rozsaszineztem,aztán elmulott ,azt hitttem majd csak következő honapban jön meg de 2hét mulva megjött rendesen,én nem iszok semmit csak szoptatok:)
2015. aug. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is így volt a legutóbbi 2 mensimkor. 1-1 napot késett, utána 4 napot barnáztam, majd következő nap megjött rendesen... Így kb egy hétig volt meg... :/
2015. aug. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!