Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet ez a folyás...

Mitől lehet ez a folyás szeretkezés után?

Figyelt kérdés

Áprilisban elején hagytam abba a gyógyszert, és ebben a hónapban próbálkoztunk először élesben. Viszont korábban talán egyszer-kétszer élvezett el bennem a barátom, hiába vagyunk együtt hét éve, nem így szoktuk meg.


Most viszont ugye benn maradt (az előző hónapokban megszakítással védekeztünk), de amikor elmentem pisilni, ki is jött a "cucc" (bocsi, de ezt nem lehet normálisan leírni...).

A következő napoktól kezdve elég sűrű, tejszerű folyásom volt, van. (hétvégén voltunk együtt). Az elején kicsit jobban éreztem, de akkor is csak kívül volt érzékeny.


Egyébként arra gondoltam, hogy kicsit megsértettük a dolgokat, mert ő külföldön dolgozik, és csak hétvégére jött haza, szóval bő egy hónapja nem voltunk együtt, és ezt mindig megérzem.


Vitagyn C-t használtam, mert az mindig segített, legfeljebb egy-két alkalomra volt szükség belőle, most azonban semmi... Nem viszket, nem érzek semmit (csak amikor kifolyik. bár használok tisztaságit, ilyenkor egyből megyek mosakodni) azonban még mindig erős a folyásom. Elvileg pont középidőben voltunk együtt, az előző ciklusom 24 napos volt, és a 11.-12. napra jött ki a két összebújás.


Más is reagált így a spermára? Olvastam arról is, hogy a terhesség hatására is kialakulhatnak ezek a tünetek, de számomra hihetetlen lenne, ha elsőre sikerülne, olyan sok rossz dolgot hallottam már... Meg az is furcsa lenne, ha már egyből, másnap tapasztalnám a tüneteket. Persze tudom, hogy egy alkalom is elég, de inkább arra gondolok, hogy nem szokta ezt a testem. Ha most így próbálkozunk, mindig ez lesz? :( Ti mit csináltatok vele?


2015. aug. 27. 07:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyrészt nemi izgalom és fokozott vérbőség hatására a szervek fokozott váladék termeléssel válaszolnak. Másrészt a spermában található prosztaglandinok méhösszehúzódásokat váltanak ki, ami fokozott váladék ürülést eredményez.
2015. aug. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az első eléggé nyilvánvaló, de ugyebár a nemi izgalom csak néhány órára korlátozódott, amikor nem is volt semmilyen folyásom a természetes nevesedésen túl.


A második szempontot köszönöm, bár úgy tudom, ez még mindig vitatott dolog, de nyilván van alapja.

2015. aug. 27. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!