Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni szeptember végéig! Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés
Az előző hónapok folytatása :)
2015. szept. 1. 13:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/154 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is Kitti vagyok, a másik. Nálam most elég bonyolult a helyzet. Naptár szerint most vagyok a 12 DPO-n, és ma volt egy kis vérzésem, ami estére elcsitult. Álltalában pont hogy késni szokott a tippelt időponthoz képest, ezért most nagyon reménykedem. Plusz peteérés után 2 nappal hánytam, nemtudom az okát. Lehet hogy a p.é. miatt volt szerintetek? Különben ez a 22.hónapunk :(
2015. szept. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/154 anonim ***** válasza:
Niki vagyok: Pozitív ovutesztem nem volt, de akkor sem teszteltem teljesen pozitívat, amikor végül mégis várandós lettem. Hát meglátjuk... Egyébként tegnap este alhasi fájdalmam volt(nem mensiszerű görcs), mára kicsit vérzek. Mensi korai lenne. Reménykedek, hogy esetleg beágyazódás, de valószínűbb, hogy inkább attól van, hogy tegnap sokat emelgettem, de a ciszta is megfordult a fejemben. :S Én orvosnál a vetélés után jártam, úgyhogy semmi kezelést nem kapok, de 1-2 hónap múlva azért már felkeresem.
2015. szept. 2. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/154 anonim ***** válasza:
ÉN holnapra nem várom, de nincs tünetem, ha nem jön meg holnap akkor péntek vagy szombat reggel tesztelek, csak félek tőle, hogy halvány lesz és mégis megjön :( Emi
2015. szept. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/154 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Kivel mizujs?

Emi mensi?

Nekem tegnap megint pozi lett az ovu tesztem,de már 2 napja nem volt semmi úgyhogy gyanús.hogy ezt a hónapot is buktuk...


Elza

2015. szept. 4. 10:04
 35/154 anonim ***** válasza:

én tegnap teszteltem, 11. dpon de negatív lett..ma kicsit esett a hőm...keddre nem várom, remélem, azért van még esély. tudom korai volt a teszt :)


Eszti

2015. szept. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/154 anonim ***** válasza:
Nem jött még meg a mensim, délután tesztelek szerintem, kb 17-18. dpon vagyok. Emi
2015. szept. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/154 A kérdező kommentje:

Eszti lehet még pozitív az a teszt :).Keddig még van idő becsíkozódnia :)!


Emi szurkolok!

2015. szept. 4. 10:29
 38/154 anonim ***** válasza:

most ez a görbém..amúgy náthás voltam meg bújkált bennem valami, szerintem a 37 fok annak volt köszönhető. de attól még fent van a hő..hát..reménykedek :)


[link]


Eszti

2015. szept. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/154 anonim ***** válasza:
én hétfőn voltam lázas, 37.8, de délután-estére mértem, mert szarul voltam, azóta is be van dugulva az orrom és taknyolok :D gyógyszert nem is vettem be... Emi
2015. szept. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/154 A kérdező kommentje:

Most van egy kis időm írok bővebben :).


Dóri voltál orvosnál?Mensid megjött vagy teszteltél?

Móni kitartást ha más nem a lombik meghozza majd a kis várva várt csodát.Egyébként nem Te vagy a legesélytelenebb a csoportba :).

Kitti ovutól is lehet igen hányni,azóta teszteltél már vagy megjött?

Eszti bármi lehet még.Ha nem nézzük a 37 fokot akkor szépen fent van,de jó volna ha menne még egy kicsit feljebb a hőd :).

Emi az egyik ismerősöm is mensi körül "influenzás" tüneteket produkált és képzeld baba volt.Viszont ha törik ha szak orrsprayt ne használj mert azt nem szabad ilyen korai szakaszba.


Rólam is írok egy kicsit :).

Mi 56 hónapja próbálkozunk...novemberben lesz 3 éve,hogy volt egy vetélésem és azóta nem akar sikerülni a babó.Márciusban kiderült,hogy a bal petefészkemben van egy bennékű képlet (csokiciszta) ami hol nagyobb,hol kisebb amit az Aviva tornának köszönhetek....Ekkor az is kiderült,hogy majdnem 900 körüli a prolaktin értékem.Orvosom nem írt fel semmi gyógyszert rá hanem endokrinológushoz küldött,de még nem mentem el.Most orvos és endokrindoki keresőben vagyok.2,5 hónapja találtam rá a Mastodynon cseppre ami magas prolaktinra jó és ami a fura tényleg jó kis szer.Mióta szedem minden hónapban van ovum és megszüntette minden premens tünetemet mensi előtt.Nincs barnázásom sem mensi előtt 3-4 napi és a vérzésem is normalizálódott.Általában nekem 7-8 napig volt meg most meg 3-4 nap semmi barnázás,pecsételgetés nélkül :).Amiket rendszeresen szedek: Mastodynon csepp 2*30 csepp,E-vitamin 400 mg 1*1 és most ebben a ciklusban megint elkezdtem a cickafarkot 1*2 dl adagban.Ovu után jön a palástfű tea és ha pozi a teszt akkor utró :).

Remélem ebben a hónapban én is igazi pozi tesztel jöhetek majd ugyanis ciklus bármelyik szakaszában tudok extra halvány pozi tesztet produkálni...

Még annyi,hogy múlt hónapban késett,hőm fent volt és volt egy szép picit erősebb halvány pozi tesztem ami után megjött...Röviden ennyi rólam :)


HAJRÁ CSAJOK!

2015. szept. 4. 11:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!