Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki nem várja következő...

Van aki nem várja következő hétre?

Figyelt kérdés
Annyira szeretném, ha nem jönne meg... Valaki még izgul velem?
2015. szept. 2. 11:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
jelen. keddre nem várom. második baba, 2. próbálkozós hónap. pozitív ovu teszt, aznap és azutáni nap voltunk együtt.
2015. szept. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én jövő hét utáni hétre nem várom, azért írhatok? :) 2. próbálkozós hónap, 2. baba lenne, ovutesztelek.
2015. szept. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Persze, hogy irhatsz. Örülök, hogy más is izgul, nem csak én. 1 igazán rászánós hónap :) 9-15 kell megjönni, csak elég összevissza van... de az ovum elvileg múlt hétfőn volt.. Szorítok nektek is. Várom majd az eredményeket :)
2015. szept. 2. 14:36
 4/22 anonim ***** válasza:
2, vok, mit értesz azalatt, hogy rászánós hónap? :)
2015. szept. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
9-re nem várom. Nagyon Nem!!!
2015. szept. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Vasárnapra nem várom, az még nem jövőhét, de remélem csatlakozhatok! :D Egy nagyon halvány facelle teszt már van, de amíg meg nem csináltam, csak jókat olvastam róla, most hogy fényképezhetetlenül halványat teszteltem, már olvasom, hogy rengetegszer álpozi és szellemcsíkos :( úgyhogy várok még a teszteléssel. Ti mikor teszteltek? 21/N
2015. szept. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Sziasztok! én jővő szombat-vasárnapra nem várom.
2015. szept. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

A rászánós az, hogy most szántam rá magam igazán. Mert eddig úgy volt, hogy a férjem nagyon akarja, én meg úgy hogy "hát jó legyen". De most már akarom szívből. Ezért is izgulok most, amit eddig nem tettem.

Mindenképp írjátok meg, hogy kinek mi lesz!! Akkor már vasárnaptól vasárnapig izgulunk együtt :)

2015. szept. 3. 08:54
 9/22 A kérdező kommentje:
és a facelle teszt hányadik nap csináltad?
2015. szept. 3. 08:55
 10/22 anonim ***** válasza:

én ma csináltam egy one steppet, de hót negatív :( :) remélem, ez még semmit nem jelent, keddre nem várom.


1-es

2015. szept. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!