Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is várta, várja mindig a...

Más is várta, várja mindig a következö ultrahangot?

Figyelt kérdés
Az elsö terhességem missed.ab-al végzödött.Most 19hetes vagyok,de csak azt számolom mindig,mikor mehetek már a dokihoz.Más is aggodik igy?
2008. nov. 3. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Természetes, hogy várod a következő időpontot, én is pont így voltam/vagyok ezzel.

Még ki sem jöttem a dokitól, de már azt vártam hogy mikor jöhetek újra. :)

Ne aggódj, ne idegeskedj, és gondolj mindig pozitív dolgokra! Minden rendben lesz, boldog babavárást!

Üdv,36 hetes kismama

2008. nov. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 2 hete voltam uh-on, de legszivesebben már mennék újra, hogy lássam, minden rendben van odabent. Azt is nagyon várom már hogy érezzem Babó mozgását, mert akkor talán nyugodtabb leszek(pont 18 hetes vagyok, de az első terhességem, uh. lehet még várhatok vele 1-2 hétig hogy érezzem) Szóval szerintem sokan aggódunk... Feleslegesen :)
2008. nov. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.A másodiknak,még én sem érzem a mozgást vagy még nem vagyok biztos benne,hogy az e.
2008. nov. 3. 16:24
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hamarosan érezni fogjátok a babó mozgását, én 19 hetesen éreztem először, onnantól kezdve egy kicsit én nyugodtabb voltam, éreztem minden nap, így tudtam hogy minden rendben van! :)

Üdv, 1 válaszoló

2008. nov. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A második válaszoló vagyok: állítólag az is számít hogy a mellső falon tapad a méhlepény, így később érzi meg az ember... Ja, és én vettem már ilyen magzati-szívhangfigyelő-készüléket is, csak utólag olvastam el, hogy csak a 20. héttől esélyes hogy halljon vele az ember valamit. Addigra meg már úgyis érzem a Babóka mozgását... remélem :)
2008. nov. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi.
2008. nov. 3. 16:34
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez természetes hogy aggodj és aggodni is fogsz mert mindig lesz valami;)!

Én nagyon vártam az elsö uh-t én legközelebb jövöhéten hétfön megyek de már legszivesebben elöre pörgetném az idöt:D!

Boldog babavárást!


10 hetes kismama

2008. nov. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 33 hetes vagyok és ugyanígy vagyok vele. Azt javaslom (ha megengedhetitek magatoknak), akkor néha-néha menjetek el 4D-re is. Igaz, hogy nem olcsó mulatság, de hatalmas élmény látni, hogyan fejlődik a baba. Mi 16 hetesen voltunk először, akkor még úgy nézett ki, mint egy kis ufo :) 2 hete meg már egy igazi babát láttunk, aki ásítozott, csuklott és nagyon édes volt.
2008. nov. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen a 4D.t már én is kirafkoztam,18.-án megyek.Most nem panaszkodhatok annyira 11.-én megyek a dokihoz,18.-án 4D,20.-án.Genetikai uh.(a védönö elszámolása miatt még csak most)
2008. nov. 3. 16:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki így van ezzel, legalábbis én így vagyok. A 23.héten járok, és amikor a 18.héten a genetikai uh-ra mentem majd megőrültem az izgalomtól, hogy a doki látja-e már a nemét. Látta és majd kiugrottam a bőrömböl az örömtől, mert amit éreztem megvalósult. Kislányunk lesz, és azt is szerettünk volna.
2008. nov. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!