Edina199619 kérdése:

Reménykedhetek?

Figyelt kérdés
A tesztem negatív lett 4nappal ezelőtt de csak ilyen barnás pecsételésem volt aznap aztán meg sok barna és enyhe rózsaszín. De olyan mintha az alhasam kicsit megnőtt volna már egy hete de csak nagyon picit meg nem voltak menstruációs görcseim pedig nekem szokott lenni meg eddig imádtam az édességet most meg a csokitól szinte undorodom meg a kedvenc kajáimat nem bírom megenni csak levest semmi mást plussz gyakori pisi plussz egyszer kicsit megszédültem . Nemtudom reménykedhetek-e az a baj hogy sok a barna nem pedig csak pár csepp :(

2015. szept. 3. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Csináltál azóta új tesztet? 4 nap ilyenkor hosszú idő.
2015. szept. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még azóta nem csináltam mert mindenki azt mondja hogy biztos nem vagyok terhes mivel hogy sok volt a folyás
2015. szept. 3. 13:02
 3/7 anonim ***** válasza:
amíg nem élénk piros a vér, addig nem számít. csak akkor kezdődik el az új ciklus, ha már élénk piros a vér. szóval technikailag még nem jött meg neked.
2015. szept. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor holnap reggel tesztelek :D köszi a válaszokat most megint reménykedek :D
2015. szept. 3. 13:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Várjuk az eredményt!
2015. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most este negatívat teszteltem :((
2015. szept. 3. 22:33
 7/7 A kérdező kommentje:
Valakiiiii most megint kicsi barna folyás de vérzés még sehol 8 napja késik ha tényleg nem menstruáció volt a sok barna de mpst ez megont mi? Légyszi valaki segítseeenn.....
2015. szept. 7. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!