Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Problémás rokonoknál kistesó...

Bia9212 kérdése:

Problémás rokonoknál kistesó bejelentés?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Anyósék már az első babánál is (3 éve ) eléggé kiakadva fogadták a tényt miszerint terhes vagyok. Akkor 20 voltam, parom is de azóta mar én is dolgozom egy éve, a kisfiunk 3 éves, ovis. Most úgy tűnik kistesó lesz . Anyukámmal nincs gond ő tárt karokkal fogadja a híreket, az első babát is.

Ti , akiknek szintén rosszul fogadja a hírt a "rokonság " hogyan tudattátok , hogyan reagáltak?



2015. szept. 4. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem ha rendezett az anyagi háttér akkor nem kell emiatt félned.

az első biztos sokként éri az embert, gondolj bele, nem csak az van a hírbe, hogy babázhat, hanem hogy megöregedtek, nagyszülők lesznek D: másodiknál már ez nem sokkolja talán a nagyszülőket.

legalábbis nálunk ez volt, most már 4 unokájuk van összesen, de csak az első akadtak ki :D

ráadásul ti tényleg nagyon fiatalon vállaltátok az elsőt :)

ha a nagy 3 éves akkor lehet akár az is, hogy ő jelenti be a nagy hírt :) szerintem tök cukik tudnak lenni mikor ilyen nagy dolgot rájuk bízunk :)

2015. szept. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én nagy családba nőttem fel 6-an vagyunk testvérek, én vagyok a legidosebb. Lehet ebből adódik, hogy fiatalon babázni. De igazság szerint a bulizás már abszolút nem érdekel. Csak a fiam ☺

Amikor kiderult 3 éve, hogy baba van mindenki ki volt akadva. El akartak tiltani minket a parommal (persze csak az anyósom ). Akkor fogtuk magunka albérletbe mentünk, parom dolgozott. Össze házasodtunk , már dolgozok es ugy érezzük a férjemmel, hogy jöhet a kistesó. De szerintem megint káosz lesz ☺Mondjuk azóta nincs baj. Szeretik az unokát de szerintem azt hiszik , hogy megálltunk egynél.

2015. szept. 4. 13:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Helló! Hasonló szitu nálunk annyiban, hogy anyósom rivalizál velem. Próbál úgy öltözni, viselkedni mint a húszévesek. Ő mindig fenkölt hangoztatta, hogy azért tartja jol magát, mert nem áldozta be magát gyereknek es a haztartasnak (nagyinak adta a gyerekeit) gondolhatod milyen kedves "mama". Na mikor varandós lettem, azonnal oltogatott, hogy minek meked magankórház meg brendon...pff aztan plane kivertem a biztosítékot, hogy a gyerek es a ferjem(az ő fia) a mindrnem főzok mosok takaritok örömmel teszem mindezt es rohadjak meg szep vagyok mint egy barbi baba úgyhogy meg a haromhetes gyerekemet tolva is utanam fordultak.

A második babankat most tervezzük ezt megemlítette a ferjem es mar kiakadt. Hala istennek evente 2* talalkozunk. Nekem ő soha semmiben nem segitett nem is kernem. Nem erdekel a ven szipirtyó. Ajanlom neked is azt a strategiat amit en is valasztottam: a ferjem anyja ezert rá csakis rá való tekintettel bedobom a 100 dollaros mosolyomat es szarok arra amit mond. Ez a te ill a ti eletetek ne hagyd magad ne erezd rosszul magad. Nem tud örülni? Az az ő baja ő marad ki a legszebb dologból a világon.

2015. szept. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor neked tényleg jobb a helyzet. Tőlünk 4 utcanyira lakik. 😀 esélytelen az elkerülése, sőt, még elvárja , hogy a 10 eves fiára is én vigyázzak . (Párom öccsére). Természetesen a kioktatás mindenn napos dolog, főleg hogy a munkahelyen (családi vállalkozás, férjem keresztapjáé) vele kell dolgoznom. Úgyhogy 😃 vicces lesz.
2015. szept. 5. 09:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Ohh hát akkor ezért akkora baj,mert a legkisebb fia annyi idős amennyi. Igen,szerintem nálatok is az a probléma, hogy nem akarta annó érezni,hogy "megöregedett". És ha így van akkor nagy valószínűséggel a második babán már nem fognak kiakadni.

Nálunk is érdekes volt a dolog nem is olyan rég, anyósom úgy érzi "elvettem" a fiát. Na képzelheted akkor mi volt mikor kiderült,hogy még baba is. Befolyásolom a gyerekkel stb. Mondott mindent -.-"

2015. szept. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!