Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most mi lehet? Teszt

Ez most mi lehet? Teszt

Figyelt kérdés
Előző hónapban a naptár szerint peteéréskor voltam együtt a párommal, megszakításos "védekezéssel". Szeptember 2-án, habár 2 nap késéssel, de megjött, normális lefolyású volt. A biztonság kedvéért teszteltem, tudom, hülyeség, de ilyen vagyok. X-epil 2 darabos tesztcsíkot vettem, amit nem pohárba mártottam, hanem rápisiltem. A kontrollcsík azonnal megjelent, a tesztvonalnál pedig egy fehér vonal lett, ami később eltűnt. Bevágtam a tartójába a tesztet kb. 2 perc után, most néztem, negatív, csak a kontroll helyén van a csík. Megnyugodhatok, vagy teszteljek még? Az aktus augusztus 18-án volt. Ha teherbe estem volna, a tesztnek már egyértelműen ki kellett volna mutatnia, nem?
2015. szept. 9. 12:30
 1/2 A kérdező kommentje:
Tegnap délután csináltam még egy tesztet, "Illa", az kimondottan vizeletsugaras, negatív lett. De ezt az x-epilt nem értem. Elázhatott volna? Még soha nem jártam így.
2015. szept. 9. 12:33
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak elázott... Én is próbáltam már x-epilt, de nem túl jó minőségű (szerintem). Ha már meg is jött azóta, és van 2 negatív teszted, akkor szerintem ne izgulj, nem vagy terhes!
2015. szept. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!