Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok?

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Megváltoztam, megnőtt az étvágyam,hányinger, rosszullét, hangulatingadozás...

Menstruációm lejárta után egy vagy két nappal együtt voltam a párommal és nem használtunk semmilyen védő dolgot.


2015. szept. 19. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, természetesen, ha nem védekezel, akkor lehetsz terhes. Ha nem jön meg a menstruációd, csinálj egy terhességi tesztet és kiderül.
2015. szept. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt hittem menstruáció után pár nappal még nem lehetek..
2015. szept. 19. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Hinni a templomban kell.
2015. szept. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sőt. Még menstruáció alatt is teherbe lehet esni.


Ha kimarad tesztelj. Ez alapján nem lehet megmondani.

2015. szept. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem lehet.
2015. szept. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Spontan peteeres barmikor lehet, a spermak 5-7 napig is eletkepesek lehetnek, ciklus kozepi peteeres eseten igy ket nappal a menzesz utan pont jo idoben voltatok egyutt egy gyerek osszehozasahoz, nem beszelve arrol, hogy korai ovulaciod is lehetett. Menzesz alatt is lehetsz terhes, a ciklusod egyetlen napjan sincs olyan, hogy ne lehetnel. Ha valakitol az ellenkezojet hallottad, akkor az rosszul tudja. Tesztelj, ha nem jon meg.
2015. szept. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyebkent ez mikor volt? Mert kimaradt menzesz elott meg nem a gyerek miatt vannak a tunetek, azok csak a 6. het korul jelentkeznek.
2015. szept. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!