Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet e terhesség? 1 hét...

Lehet e terhesség? 1 hét késés, de negatív a teszt.

Figyelt kérdés
A kérdésem:28-31 napos ciklus esetén késik ma 1 hetet ha 31 nappal számolom, de 4 nap késésnél reggeli teszt X-epil negatívat jelzett. Nem is merek feleslegesen tesztelni. Viszont a melleim megváltoztak, nőttek, és a mellbimbó udvara nagyobb lett. Mától kifejezetten érzékenyebb, szúró és bizsergő érzésűek.
2015. szept. 21. 11:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elvileg a teszt már kimutatná, viszont barátnőmnek mindkét gyerekét csak a 9ik héten mutatta ki, addig folyamatosan negatívak lettek a tesztek.
2015. szept. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi, ez érdekes. Én is olvastam már mindenféle tapasztalatot, vannak igazán meglepőek is. Már máskor is volt persze, hogy késett, de egy kisebb vagyont költöttem tesztekre, aztán ezzel szemben késve és másképp mint szokott,sok barnázással de mindig megjött. Viszont most olyan, mintha tudnám, hogy terhes vagyok még a negítív teszt ellenére is. Olyan furcsa érzés. Eléggé ingadozik a kedvem is, de főképp a mell érzékenység, változás miatt gyanús. De azért lehet várok még egy hetet is, aztán majd kiderül! Már van egy kislányom 6 éves, ő nála még igazán rendszertelen volt a ciklusom így egyszercsak rám jött egy erős szédüléses rosszullét és akkor már 6 hetes voltam, erős 2 csíkos tesztem lett.
2015. szept. 21. 14:02
 3/13 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. Nálam pont ugyanez volt a szituáció. Pontos ciklus mellett a 10. napon teszteltem pozitívat, rá egy hétre mentem orvoshoz, múlt héten csütörtökön, nem látott semmit, csak egy 2,5 mm-es "valamit" és megvastagodott méhnyálkahártyát. Másnap visszahívott, hüvelyi UH mérete szerint péntek reggelre 4,5 mm-esre nőtt a "valamim". Ma megyek esete megint, remélem növekszik. A doki szerint lehet késői a volt a beágyazódás, vagy nem kap megfelelően tápanyagot. Tehát várok, próbálok nem aggódni és sokat beszélni a "valaminek" hogy kapja össze magát és kezdjen el baba-formát felvenni.
2015. szept. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szia 2. válaszoló! Akkor izgulok ma érted, hogy minden rendben legyen és az a "valami" Baba legyen aki szépen növekedésnek indult!! Írd meg légyszi mit mondott a doki! És olvasom, hogy 10. nap teszteltél pozitívat! Előtte is próbálkoztál és azok negatívak lettek? Kíváncsi vagyok mi lesz! :)
2015. szept. 21. 17:46
 5/13 anonim ***** válasza:
Drukkolok nektek!hasonló a helyzetem :( .remélem a dokinál rendben volt minden kedves 2. Kérdező:mikor tesztelsz megint?
2015. szept. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm lányok a drukkolást. A doki tegnap ki merte jelenteni, hogy a valami az már egy szépen fejlődő terhesség, mivel 12 mm-esre nőtt. Három hét múlva kell visszamennem UH-ra, addig sok vitamin és lehetőleg pihenés. Kedves kérdező, teszteltem viszonylag sokat. Először, mikor nem jött meg, majd utána 2 naponta. Már ráfogtam, hogy biztos a stressz miatt nem jön, de mint kiderült későn érő típus a drága (mint az apja) :)
2015. szept. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Juj de Jóóó!!! :) Gratulálok szívből, nagyon kellemes, nyugodt babavárást kívánok!:)

És most hány hetes terhesnek állapított meg a doki?

Nekem még mindig nem jött meg, melleim továbbra is fájnak, úgymint a hasam is. De még várok az újabb teszttel az a biztos! :)

2015. szept. 22. 09:49
 8/13 anonim ***** válasza:
Most lehet kb 5. hetes, de azt mondta a doki, hogy nem jósol, majd három hét múlva felveszünk minden adatot. Akkor már remélhetőleg lesz szívhang is :D Szerencsémre (vagy pechemre) az én dokim nagyon laza, szerinte nem kell rágörcsölni semmire, mindenre lesz időnk a 9 hónap alatt :D
2015. szept. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igaza van a dokidnak, már, hogy nem szabad rágörcsölni, minden okés lesz! Akkor úgy nézem, számolom, hogy több mint egy héttel később volt az ovulációd, vagy egy rendkívüli peteérésből fogant a pici nálatok :) Hát én is erre gondolok, ha nálam is majd pozitívat jelez a teszt!Mert ha középidőben történt volna , akkor már nálam is ki kellett volna mutatnia elvileg. De már nem is izgulok rajta, lesz aminek lennie kell! :)
2015. szept. 22. 14:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Drukkolok kedves kérdező, hogy nálad is minden rendben legyen! Majd írd meg kérlek, sikerült-e a baba.
2015. szept. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!