Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthatok a babának, ha a...

Árthatok a babának, ha a femibion 400-ból csak 2naponta veszek be 1szemet? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
szerdán kell átváltanom a femibion 800-ról a femibion 400-ra.viszont dupla annyiba kerül, mint a 800 és nem lehet egészségkártyára venni. arra gondoltam ha 2naponta veszek csak be egyet, akkor 2hónapig kihúzom egy dobozzal.
2009. nov. 10. 10:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

ha elmúltál 12 hetss terhes, akkor ne aggódj. :-)


de miért nem veszel olcsóbb terhesvitamint? Mindegy, hogy Femibiont, Elevitet vagy Gravidát szedsz, a lényeg csak az, hogy szedj valamit, amiben vannak B vitaminok és folsav.

2009. nov. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A Femibonnál 2 szem van egy napra, a zselés, az hasznos zsírsavakat tartalmaz, ami a magzat szellemi fejlődését segíti elő. Én is ezt szedem és nem akarok váltani. Nekem a védőnő mondta, hogy ne szedjem mindennap, de most ősszel-télen kell a vitamin szerintem, egyébként sem vagyok nagy étvágyú, kell a picinek a vitamin.
2009. nov. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
váltani nem szeretnék, nekem nagyon bevált és a dokim is azt mondta ez a legjobb. nincs székrekedésem, nincs plusz étvágyam, nem émelygek. viszont nem szeretnék óriás bébit szülni a sok vitamintól,és az ára is kissé húzós.
2009. nov. 10. 10:49
 4/15 anonim ***** válasza:
Én abszolut nem szedtem vitamint, seemmi baja nem lett a kisbabának, nekem minden laboreredményem normális volt. Sok zöldséget, és gyümölcsöt ettem, nemcsak a terhesség miatt. Szerintem egyáltalán nem ártasz neki.
2009. nov. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A múltkor egyébként akciós volt a Gyöngy Patikában, nekem elfogyott most 2 napja, de sajnos most nem akciós, néztem a neten. Kb. 1000 Ft-tal olcsóbb az akciós ára.
2009. nov. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szia! A Femibion 400-nál egyszerre kell 2-t bevenni ( 2 fajta van a dobozban ). Viszont én is úgy csináltam ( az orvosom mondta ) hogy minden második nap vegyem csak be .Így a 60 db-os ( ami 30 napig tartott volna ) kitartott 2 hónapig :-)
2009. nov. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is a Femibion 400-at szedem és elgondolkodtam én is, hogy csak minden másnap veszek be belőle. De lehet, hogy várok még egy pár hetet és utána csökkentem. Most a 17. héten vagyok.

Egyébként nekem is rögtön ezt ajánlotta az orvosom, mert szerinte is ez a legjobb terhesvitamin.

2009. nov. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a doki mondta, hogy elég 2 naponta szedni.
2009. nov. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én egész mást szedtem. A 12. hétig mindennapp. Aztán két naponta és már nem szedek semmit. Helyette ezem gyümölcsöt, zöldséget. Már "csak" nő a babánk. 28 hetes km.
2009. nov. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
Valójában a Femibionban nincs se vas, se magnézium, se kálcium. Pedig ezek nagyon fontos ásványi anyagok, én ezeket pótolom a femibion szedése mellett. Nem a vitaminoktól lesz valakinek óriás babyje :-)...
2009. nov. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!