Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a barnázás lehet terhesség,...

Ez a barnázás lehet terhesség, es ha igen melyik ovubol?

Figyelt kérdés
13an volt az elso ovulaciom majd 19en meg egy.23an eros nyilalast ereztem a mehem jobb oldalanal.ez volt a 10.dpon majd a 12.dpon ujra 2x ereztem este.a 13.ai ovuhoz viszonyitva tegnap kellett volna nem megjonnie es tegnap elott ota csak barnazom.nem faj.nem gorcsolok.nincs piros ver csak barnazas.mitol van?lehet hogy a masodik ovus pete termekenyult meg es még nem agyazodott be?de ahhoz kepest a 23ai nyilalas meg tul koran lett volna.nem?az elsohoz viszonyitva meg nem kene barnaznom.vagy ez lehet progihiany is?
2015. szept. 28. 13:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hasonló tünetekkel nekem progihiány volt, de remélem neked valami pozitívabb dolog van a háttérben. :)
2015. szept. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom..11.dpon csinalt tesztet de negativ volt.es utana mar nem csinaltam.foleg h jott a barnazas.gondoltam akkor mara biztos megjon igy a 2.mensis napra es maradt csak a barnazas.
2015. szept. 28. 14:08
 3/14 A kérdező kommentje:
De azt szamoltam hogy ha a 10.dpon kezdte a beagyazodast akkor az még 5nap szoval ma kene beagyazodnia.attol is lehet barnazas ha még csak felig van beagyazodva de jonne a kov mensi ideje.nem?szoval eleg sok kerdes van bennem..
2015. szept. 28. 14:10
 4/14 anonim ***** válasza:
Megértem a kétségeidet, még pár nap türelemre van szükség és minden kiderül. Sajnos még ilyenkor nem lehet tudni, hogy mi sül ki a barnázásból. A legjobbakat!
2015. szept. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A barnázás a ciklusod ezen szakaszában majdnem biztos hogy hormonális hátterű. Ha késői ovud volt, akkor még lehet reménykedni, mert ritkán van, hogy ilyenkor még egy kicsit megjön, és mégis van baba, de ez tényleg ritka. Ha máskor is előfordult már barnázás, akkor nézess hormonokat (elsősorban progeszteront és pajzsmirigyet).
2015. szept. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
1 vagy 2nap barnazas szokott lenni nekem mensi elott.de utana kov nap rendesen omlik a ver.de most epp h csak olyan a betet...szornyu erzes ez amikor nem tud az ember semmit tenni :(
2015. szept. 28. 17:10
 7/14 A kérdező kommentje:
A pajzsmirigyemet amugy neztek mar.az tokeletes
2015. szept. 28. 17:14
 8/14 A kérdező kommentje:
2ovum volt ebben a honapban.lehet h akkor a masodikbal osszejohetett a baba?
2015. szept. 28. 17:15
 9/14 anonim ***** válasza:

Hanyadik hónap?

Jönni fog az a baba, ahol így szeretnék, ott nem lehet, hogy ne jöjjön, csak lehet, hogy kicsit lazítanod kéne, akár csak a következő 1 hónapban. A palástfű teát és az aviva tornát esetleg kipróbálhatod a következő ciklusban.

2015. szept. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lehet, igen. Az még max. pár nap, és kiderül.
2015. szept. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!