Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzasgatlo, es halvany...

Fogamzasgatlo, es halvany pozitiv! Mikor teszteljek ujra?

Figyelt kérdés

Fogamzasgatlot szedek (a 2. honapja) percre pontosan bevettem mindig. A 7 napos szunetben csak 1 napig tartott a megvonasos verzesem es furcsa tuneteim voltak ezert ma reggel teszteltem.. Elso pisibol, idon belul halvany pozitiv lett.


Mikor erdemes szerintetek ujra tesztelnem?


Meg egy kerdesem lenne, ha a kovetkezo teszt is pozitiv abba hagyjam a fogamzasgatlot, vagy vegig kell szednem ezt a honapot?( Meg van 7 nap)



2015. szept. 28. 21:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnal, a tesztek tovabbra is pozitivak lettek, de meg nem latott semmit. mondta hogy menjek vissza 1 het mulva:)
2015. okt. 7. 12:15
 12/12 anonim ***** válasza:

Akkor nagyon valószínű 😊

Nalam ures petezsak egy hetmulva kellet vissza mennem es mar szivhangja is volt😊

2015. okt. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!