Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap pozitívat teszteltem,...

Tegnap pozitívat teszteltem, eddig feszültek a melleim, ma meg semmi! Baj lehet?

Figyelt kérdés
Eddig feszültek a melleim,fájtak és érzékenyek voltak.Pozitív lett a tesztem, pénteken megyek dokihoz! Viszont ma reggelre minden elmúlt!! Nem fáj a mellem nem érzékeny. Ez bajt jelent?? :(
2015. szept. 30. 07:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. szept. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%

Honnan tudjuk?!


Kb 7 hetesen erdemes dokihoz menni....

2015. szept. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%

Mikor maradt ki a menstruaciod?

Teljesen felesleges dokihoz menni ilyen koran

2015. szept. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

ELŐSZÖR IS VOLTAM DOKINÁL, MOST JÖVÖK ONNAN. MEGVASTAGODOTT A MÉHNYÁLKAHÁRTYÁM, MEGERŐSÍTETT BABA LEHET A DOLOGBAN. MOST DÉLUTÁN MEGYEK MASZEK ULTRAHANGRA.EGYSZERŰEN CSAK TUDNI SZERETTEM VOLNA VOLT E VALAKI HASONLÓ HELYZETBEN!!!

ÉVEK ÓTA VÁRTUNK A BABÁRA, EZ AZ ELSŐ....BOCS HA FÉLEK ÉS MÁS TAPASZTALATAIRA IS KÍVÁNCSI VAGYOK!

AZT HITTEM EZ AZ OLDAL ERRE VAN...

2015. szept. 30. 09:26
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

A tünetek jönnek-mennek, nem kell folyamatosnak lenniük.


Nekem pl SEMMI nem volt. Végig. Mégis egészséges babát szültem, időre.

Akkor kezdj aggódni, ha ERŐS görcseid vannak, vagy vérzel.


Dokihoz meg akkor mész,a mikor akarsz. Nekem is természetes volt, hogy teszt után azonnal menjek. 5,3 mm-es petezsákot látott akkor, és ez engem megnyugtatott. Nem tudtam volna teszt után 3-4 heteket várni.

2015. szept. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ! Ez megnyugtatott. Én se tudtam várni, pénteken kellett volna menni mint ahogy irtam is,de ma mentem mert nem bírtam ki!

Ultrahangon biztos többet mondanak, legalább azt amit neked :)

Köszönöm a választ még egyszer!!!

2015. szept. 30. 10:12
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Petezsak, nekem is az volt csak ures! Ezert nem erdemes elobb dokihoz menni, mert azon fogsz aggodni h ures marad e elsz e szivhang stb.... Pontozz le mindenkit nyugodtan, de koltsd a penzed ha mar ugyis tultengesed van belole, irany a magan, h megtudd van e ures petezsakod! Remelem egeszseges gyermeked szuletik es a parod genjeit orokli, boldog, felhotlen babavarast!
2015. szept. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Még nincs petezsákod, csak megvastagodott nyálkahártya, ezt délelőtt is látták, délután sem fognak mást látni. Nekem előző terhességemnél a pozi teszt napján vastag nyh. volt mint neked, rá 3 napra is még csak felritkulás látszott. Az orvosom a pozi teszt után 10 nappal javasolja egyébként az első ultrahangot.


Nyugi van, lazíts! Nagyon görcsös vagy! Ne figyeld ennyire a tüneteket! Rendben lesz minden, de a babát nem lehet siettetni. ;)

2015. szept. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
....es mensi ott is meg vastagodva a nyalkahartya ... ;)
2015. szept. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es.

Már miért aggódtam volna? Nem vagyok paramami. Gyereket terveztem, pozitív a tesztem, miért lenne bármi baj? Azt sem tudtam akkor, hogy mi fán terem a petezsák, meg mikortól van szívhang. Doki mondta, minden ok, szedjek vitamint, menjek 3 hét múlva. Nő, fejlődik, jól érzem magam, min aggódjak???

Ne paráztasd a kérdezőt feleslegesen. Alapvetően álljunk pozitívan az élethez, ha mindenen így agyalnánk, örök para lenne az élet, és mindig stresszben lennénk.

(5 voltam)

2015. szept. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!