Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja október 11-12...

Ki nem várja október 11-12 körül? Írjatok csajok!

Figyelt kérdés
2015. okt. 2. 15:37
 11/93 anonim ***** válasza:

én 10.-e körül nem várom. 10. próbálkozós hónap, és egy hónapja iszom a cickafark+palástfű tea kombinációt, ami előre hozta a peteérésemet. Amúgy 40-45 napos ciklusaim vannak. Úgy tűnik, hogy most 29-30 lesz :-) itt a görbém:

[link]

2015. okt. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/93 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! En is iszom a Palástfű teát, hogy elősegítse a beagyazodast. A kisfiamnal bejött, remelem most is! Remelem neked is segít!
2015. okt. 3. 09:40
 13/93 anonim ***** válasza:
meddig ittad az első gyerek érkezése előtt?
2015. okt. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/93 anonim ***** válasza:

3-mas vagyok:

Én ma így állok: [link]

2015. okt. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/93 A kérdező kommentje:

Csak peteérés utan. Nekem szabalyosak voltak a ciklisaim. De hiszek benne, hogy segített. Csajok! Egész nap szúrkál ma is a hasam. Meg bele bele nyilal a mellembe. Egyáltalán nem

Megszokott érzések. Lehetséges? 9. Dpo-n mar pozitív volt a tesztem a kisfiammal...

2015. okt. 3. 12:19
 16/93 anonim ***** válasza:

Én is elkezdtem most inni a palástfű teát,hátha beválik :) Egyébként ma vagyok a 6.dpo-n,szóval tünet az még nincs,de valahogy azt érzem,hogy lehet most sikerült..bárcsak nem csapnának be a megérzéseim!


M.

2015. okt. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/93 anonim ***** válasza:
Mi is 2. gyerkőcre gyúrúnk, és 10-ére nem várom, ez a 2. próbálkozós hónap. S egész héten görcsölgetett az alhasam, meg feszült, remélem majd örülhetek :)
2015. okt. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/93 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! En is igy vagyok! Es nem azert mert figyelem magam. Tegna ki kellett gombolnom a nadragomat az autóban, mert kellemetlen volt a hasamnak. Mikor akarsz tesztelni?
2015. okt. 4. 09:40
 19/93 anonim ***** válasza:
17es vagyok.... Hallod mintha én irtam volna... Folyton kikapcsolom én is a nadrágot mert nagyon kellemetlen :( remélem nem csak beképzelem...bár az alhasi görcsöket s szúrkákat nem lehet beképzelni :)
2015. okt. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/93 anonim ***** válasza:
Jah s tesztelni nem fogok mert első hónapban teszteltem s a csalódás nem kell mégegyszer...megvárom hátha késik. S te? Utolsó voltam
2015. okt. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!