Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja október 11-12...

Ki nem várja október 11-12 körül? Írjatok csajok!

Figyelt kérdés
2015. okt. 2. 15:37
 21/93 A kérdező kommentje:
Pozitívat teszteltel es megjött? Sajnálom... Estére olyan rosszul lettem, hogy ihaj. Hányingerem van, nyáladzok, a hasam le akar szakadni. Néha azt hiszem, hogy meg akar jönni, vagy hasmenesem kész, de egyik sem. Aki ismeri a testet, feltűnik a változás. A fiamnál is biztos voltam, hogy terhes vagyok. Nem lehetett mas...
2015. okt. 4. 21:07
 22/93 A kérdező kommentje:
Es mikor akarsz tesztelni? Sajnos en nem vagyok türelmes, úgyhogy valószínű 9.dpo-ig várok es addigra szerzek egy qupido tesztet mar csak kabalabol is. 4 eve az örvendeztetett meg minket. 😊
2015. okt. 4. 21:09
 23/93 anonim ***** válasza:

20-as vagyok, akkor én a helyedben picit örülnék :)

Max a nem várt napján reggel tesztelek, vagy nem tudom, nem akarok csalódni. Hiába a 2. baba lenne.... az elsőnél nekem csak annyi tünetem volt, hogy leakart szakadni derekamtól lefele mindenem... azt hittem erős felfázásra gyanakodtam, s úgy voltam vele, hogy majd elmegyek a nődokihoz menses után, de aztán nem jött meg :) de nem volt se hányinger, se mellfeszülés, se szédülés semmi.

2015. okt. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/93 anonim ***** válasza:
9es vagyok, tegnap este hányingerem volt, ma fáj a mellem, és máshogy is érzem magam. Lehet holnap csinálok egy tesztet!
2015. okt. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/93 A kérdező kommentje:
2015. okt. 5. 16:24
 26/93 A kérdező kommentje:
Csajok! Ez a ma délutáni tesztem! 😊😊😊 Nem bírtam ki!
2015. okt. 5. 16:24
 27/93 anonim ***** válasza:

huuu hát gratulálok!!! :) De örülök, én kezdem elveszteni a reményt, hiába a hasi furcsa görcsök, meg diszkompfort érzés, szombaton kell megjönni, vagy vasárnap (sose jött meg előbb) s ma nagyon picit pecsételős barnázásom van/volt, de nagyon pici csak :( Remélem nem a mensi előjele :(

20as vagyok

2015. okt. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/93 A kérdező kommentje:
Ma most en is elbizonytalanodtam... Ez nem lehet száradasi csík ugye? Csináltam mar ilyent, amikor nem volt baba, akkor később sem jott ki rajta. Tesztelt mar valaki Clear Blueval? Kedves utolsó. Ne add fel! Ez meg nem jelent semmit!!!
2015. okt. 5. 17:13
 29/93 anonim ***** válasza:

Az bizony pozitív :)

Hát nem tudom, annyi nyugtat, hogy még messze van a hétvége, a mensihez

20as vagyok

2015. okt. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/93 A kérdező kommentje:
Csináltam másik tesztet nekem ngativnak tűnik... 😔
2015. okt. 6. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!