Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja október 11-12...

Ki nem várja október 11-12 körül? Írjatok csajok!

Figyelt kérdés
2015. okt. 2. 15:37
 61/93 anonim ***** válasza:
Én is furán érzem a hasamat, a gyomromat, legfőképp reggel, nem az a tipikus hányinger. Én holnap ellövök a 10. dpo-n egy tesztet, ha negatív legalább beletörődöm és meglátjuk utána milyen tüneteim maradnak. Az ovutol számított 14 nap az 13. a de a kalkulátorok 14-15.re írják a havit. Nem tudom minek hidjek.
2015. okt. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/93 A kérdező kommentje:
Kivel mi újság?
2015. okt. 9. 11:11
 63/93 anonim ***** válasza:
69-es vagyok, hát ma szegény ügyfelünket sajnáltam (Titkárnő vagyok) vettem át egy papírt és a pecsételés után rohantam wcre, anyira zavart a cigi szaga. Fáj kicsit a hasam, olyan izomlázszerűen, fehér krémes folyásom van. Lehet tesztelni kéne, de úgyse mutatna ki semmit még, ill biztos megfog jönni :( Mért sikerülne elsőre
2015. okt. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/93 anonim ***** válasza:
bocsánat 61-es voltam
2015. okt. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/93 A kérdező kommentje:
Ez nem jo hozzáállás! Viszont nagyon jo tünetek. Tesztelj!!! A kisfiam nekünk is elsőre összejött. Nekem is fajdogal a hasam, kis hányinger, kis szédülés. De ma vagyok a 12. Dpo-n, a reggeli tesztem negatív volt... 😕 Lehet en kiszalltam ebből a körből...
2015. okt. 9. 11:59
 66/93 A kérdező kommentje:
Ja es mindenképp ird meg az eredményt, ha rávetted magad!
2015. okt. 9. 11:59
 67/93 anonim ***** válasza:

Akkor van 2 nap közöttünk :) Jó lenne, ha összejönne elsőre tényleg :)

Mindenképp írok, de lehet én várok hétfő-keddig. Ne add még fel. Még van pár napod neked is :)

2015. okt. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/93 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Elvileg holnapra nem várom... Az a helyzet hogy most még a hőmérséklet alapján se tudok következtetni, mert úgy megfáztam. Nátha, meg láz :-(, és pont most. Az meg a másik dolog, hogy beszedtem gyógyszereket, mert annyira elkapott ez az influenza, ha esetleg összejött a terhesség, árthatnak ezek a gyógyszerek? Advil ultra forte, dorithricin, és rinathiol köptető.
2015. okt. 10. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/93 A kérdező kommentje:
Advil helyett szedjél alogopyrint inkább. Meg torokfajasra tantum verde, ha kell. Hanyadik dpo-n vagy? En azert tesztelnék a helyedben.
2015. okt. 10. 07:44
 70/93 A kérdező kommentje:
En is holnapra nem varom. Hat kivancsi leszek. A tegnapi tesztem valószínű szellemcsík is megint...
2015. okt. 10. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!