Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja még erre a hétre?

Ki nem várja még erre a hétre?

Figyelt kérdés
Csütörtökre nem várom, ez a 4. próbálkozás az előző terhesség óta, most nem érzem a szokásos hasfájást, mint mikor megjön. Ti hogy álltok? :)
2015. okt. 5. 08:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

2.próbálkozós hónap és vasárnapra nem várom. Az előző hónapban,éreztem,hogy nem sikerült,most viszont valahogy ott motoszkál bennem,hogy talán igen. Nincs semmi tünetem,viszont a 6.dpo-n nagyon szurkált a hasam alja. De ez lehet akár megfázástól is.

Neked valami tüntet?


Marcsi

2015. okt. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Ha szúrkált, az jó jel lehet, szorítok 😃

Nekem nincs semmi tünetem, de az ezelőtt sem volt, akkor elsőre sikerült is. Meglátjuk, reménykedünk :)

2015. okt. 5. 08:52
 3/25 anonim ***** válasza:
Szintén csütörtökre nem várom. A mellem fájdogál, a hasam is görcsölt cseppet, s igen furcsának is érzem. Második baba lenne.
2015. okt. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ha pontos lenne, 7-n nem jönne meg, de igazából a héten bármikor sanszos. Szombaton keltem hányingerre és melegségérzésre, azóta semmi tünet, az is vaklárma volt-negatív teszttel. Hajrá mindenkinek! ;)
2015. okt. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Addig még van 2 nap, semmi sincs veszve. 😃 nekem tavasszal 4+6 hetesen mutatta csak ki a teszt :) ezért nen is stresszelek rá, ha idő előtt nem jelzi. :)
2015. okt. 5. 12:44
 6/25 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék, első próbálkozós hónap, kistesóra gyúrunk, tegnapra nem vártam,még ma sem jött meg, de nagyon durván "megjön "érzésem van.A hőm fönt van,nem esik,hamarosan tesztelek.Szorítok mindenkinek!


L

2015. okt. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos megjött ma reggel.

L

2015. okt. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Sajnálom :( és a többiek hogy állnak? Pn úgy érzem, nem lesz semmi, nincs meg az a megfogjönni érzés, és napok óta barnázok :s ennek mindig az volt a vége, hogy megjött, v elment a baba progeszteronpótlás mellett is :/
2015. okt. 8. 12:39
 9/25 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, nekem tegnap 27. napra megjött, amit nem értek, hogy ilyen hamar...
2015. okt. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

4-és vagyok. Nálam eddig semmi. Sem pozi teszt, sem menses, sem semmilyen tünet. De volt már 50+ napos cikluson is...


Kérdező, ez még bármi lehet, csak pozitívan! Szurkolok!

2015. okt. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!