Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja még erre a hétre?

Ki nem várja még erre a hétre?

Figyelt kérdés
Csütörtökre nem várom, ez a 4. próbálkozás az előző terhesség óta, most nem érzem a szokásos hasfájást, mint mikor megjön. Ti hogy álltok? :)
2015. okt. 5. 08:00
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

3-as, sajnálom, majd legközelebb biztosan összejön!

4-es, akkor kitartás, nagyon szorítok :)

2015. okt. 8. 16:00
 12/25 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Ma 11.dpo-n negatív lett a tesztem..kicsit el vagyok keseredve,de még mindig pislánkol a remény,amíg nem jön meg.
2015. okt. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
A 11. Dpo még nagyon korai, ritka, hogy kimutatja! Szorítok! Nekem ma kezdett el a hasam feszülni, mint mensi előtt szokott...ha hétvégéig nem jön meg, csinálok egy tesztet de ma egy kicsit elkenődte. Kérdező, te hogy vagy?
2015. okt. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

ma írtam, hogy megjött sajnos, de nem küldte el valamiért. Bocsi a megfogalmazásért, de mivel éreztem, hogy megjött, ilyenkor szokásos tipikus hasgörcs miatt, gyorsan tettem fel egy tampont, cseréltem volna, de csak az eddigi barna maszat volt benne minimális vérrel (tényleg bocsi a részletekért), így csináltam egy tesztet, ami mintha nagyon halvány pozi lenne. Később teszek fel képet, hogy mi a vélemény, remélem, nem csak rossz a teszt, eddig mindig full negatív volt, semmi halovány csík. Úgy izgulok, főleg a barnázás miatt, ami progeszteronhiány, vagyis hormonzavar lehet (fél éve volt terhességmegszakításom, ebből kifolyólag tartom lehetségesnek ezt), így ha már biztosan pozi, futok is az orvoshoz, hogy tegyen meg mindent, amit csak ilyenkor lehet (olvastam, hogy a progeszteronhiány összefüggHET az e-vitaminhiánnyal, így azt is pótolni kezdtem pluszban, remélem, ez beválik).

És kitartás Marcsi! :) még úgyis korai, ahogy az előttem szóló írta, és persze neked is kitartás, nagyon drukkolok nektek! mindenképp írjatok, mi lett az eredmény! :D

2015. okt. 9. 16:35
 15/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, majd töltsd fel a tesztet, nagyon szorítok! Én most teszteltem, életemben először Gabriellel(gyógyszertárban ezt ajánlották) és életemben először mintha látszana rajta valami, de olyan bizonytalan...kb 4- 5 perc után jött ki, és nem tudok fotót küldeni mert anyósom kint nyüzsög, férjemet meg nem akarom felverni, itt alszik a sötétben...a telefonom meg nem tud esti fotót. ( ráadásul a férjem azt mondta, ne tesztelgessek még, biztosra menne)
2015. okt. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

[link] nem tudom, mennyire látszik a képen, mert elég halvány, de biztosan ott van, tegnap este és ma reggel is ilyen erősségű volt, csak biztosra akartam menni, hogy nem a teszt volt rossz.

Viszont mára a barnázás átváltott enyhén pirosas barnás vérzésbe, fel is hívtam az orvosom, aki szerint nem kéne progeszteront szedni, mert ha korai vetélés ez, akkor az csak gátolja a rendes kiürülést. Nagyon félek, mi lesz belőle, nem akarom, hogy ez a baba is elmenjen, hiszen ennél már van végre hcg is :( mit lehet ilyenkor tenni? Palástfűteát kezdtem inni és e-vitamint szedni, van még valami, ami segíthet?

2015. okt. 10. 09:26
 17/25 A kérdező kommentje:
4-es, várom a képet, kíváncsi vagyok, és szorítok, hogy pozi legyen :)
2015. okt. 10. 09:27
 18/25 anonim ***** válasza:

Nekem ez egy halvány pozitívnak tűnik. :) Nem tudok többet, mint a tea+ progeszteron...meg szerintem próbálj meg pihenni, amikor csak tudsz!

Szorítok nagyon érted!


Az enyémról csináltunk kb. Egy órával az elvégzés után egy fényképet: [link]

2015. okt. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
na ez is egyértelműen pozitív, gratula :D azt hiszem, napi 2 szem utrogestant fogok szedni, és ha hétfőn nem lát semmit, abbahagyom, mert addigra már pár milis petezsáknak lennie kéne. Neked nincs semmi panaszod? :)
2015. okt. 10. 11:44
 20/25 anonim ***** válasza:

Csak ez a mindjárt megjön érzés, feszül a hasam. Azért is csináltam meg, mert ha megjön, akkor betankolok két csomag betéttel...irtó erős tud lenni, és most nem vagyunk otthon. Köszönöm a bíztatást, azért elkél, augusztusban három hétig véreztem, azóta se tudják, hogy miért, megborult a ciklusom. :S

Most így csak kis csomag betét van nálam, meg kinéztem egy kisboltot a közelben, ahol tudok venni, ha ne adj isten beütne.

Nagyon szurkolok Nektek!

2015. okt. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!