Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One Minute terhességi tesztet...

One Minute terhességi tesztet úgy is elvégezhetjük, ha vizeletbe mártjuk?

Figyelt kérdés

Nem muszáj rápisilni?

Vizeletbe mártva is el lehet végezni?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2015. okt. 5. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Belemárthatod. Teljesen mindegy, csak jusson rá :))))
2015. okt. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én Facelle vizeletsugarasat használtam, de ugyanúgy pohárba (elvágott ásványvizes palackba) pisiltem és belemártottam. Nem akartam céllövöldéset játszani.... :)))))
2015. okt. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én mindig mártom.
2015. okt. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogyan kell célozni, nekem sosem ment. Én is csak mártogatok.
2015. okt. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

És meddig tartottátok belemártva?

Pozitív lett?

Félek, nehogy elázzon.

2015. okt. 5. 20:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Általában rá van írva a tesztre, ha jól emlékszem 10mp-ig kell belemártani. Amikor terhes lettem, mindig pozitív lett így mártva is.
2015. okt. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Megcsináltam. A férjem látja rajta a második csíkot, időn belül jött ki, de rettentő halványan. Én is mintha látnék rajta valamit, de attól félek csak beképzelem. 2 hete késik a mensim, hát én nem tudom most mi van. :((

Majd inkább hiszek én az orvosnak...

2015. okt. 6. 10:50
 8/9 anonim ***** válasza:
2 hét késésnél a halvány az általában semmi. ENnyi késésnél már le kéne ugrania a papírról.
2015. okt. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szerintem nem jól végeztem el mert beázott a teszt.


Holnap reggel csinálok X-epillel.


Még mindig nem jött meg a mensim, most már ki kell mutassa a teszt ha baba van, vagy pedig majd orvos megmondja mert jövő hét elején megyek aztán kiderül mi van. Remélem, nem más a bajom...:(

Mindig rendszeresen megjött a mensim, ezért is furcsa hogy késik. Amúgy semmim se fáj, nem érzek semmit.

2015. okt. 8. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!