Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív terhességi teszt, de...

Negatív terhességi teszt, de akkor miért késik negyedike óta?

Figyelt kérdés

nőgyógyászhoz időpontom van jövőhéten elejére, teszteltem, de negatív lett. egy ilyen idős terhességet kimutatna már a teszt; nem?

az orvos arra tippel, terhes vagyok. de nem vagyok, azt érezném, meg akkor a teszt is kimutatná már, ugye?

valami hormon baj lehet? mert nem ez az első, hogy késik vagy kimarad. :(


2015. szept. 30. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Most komolyan. Nem bántásból írom!!!!!!!!! De van pl a Google. Nagyszerű orvosi oldalak. Rá lehet keresni. Késhet: terhesség, fertőzés, ciszta, hormon-probléma, felfázás, májbetegség, stressz, vagy akár csak úgy is késhet, hogy nincs semmi probléma.

Itt neked senki nem tud biztosat mondani, csak tippelni lehet. Meg saját tapasztalatot megosztani.

Nekem terhesen késett, meg egyszer akkor , amikor cisztám volt.

2015. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem.meg ne a googlebe keresgelj hanem menj az orvoshoz. helyesen tetted hogy idopontot kertel. nekem is eleg hektikusak a ciklusaim, a fogamzasgatlotol elvekonyodott a mehnyalka hartya ezert elmaradt a menzeszem es a dokim letiltott a gyogyszerrol. ez ugyan reg volt azota szuletett egy lanyom de a ciklusaim most is hol vannak hol nincsenek. sok minden allhat a hatterben, ha legalabb ket tesztet csinaltal mostansag es mindketto negativ akkor eleg valoszinutlen a terhesseg. a tuneteket a hcg szint megemelkedese okozza, es a teszt is a hcgt mutatja, tehat elofordulhat hogy ninsenek tuneteid ha olyan alacsony a hcg szinted es ebbol adodoan az is elofordulhat h olyannyira alacsony hogy egy gyenge teszt nem mutatja. probalj ki legalabb 2 markat, es minel erzekenyebbet, ha nem tetted még meg, es menj el a dokihoz mert szerintem ez inkabb hormon problema lehet.
2015. szept. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

egyet teszteltem tegnap, "Facelle" nevűvel. az negatív lett. majd hétfőn még csinálok egyet, de semmi halvány csík sem volt, csak a másik oldalon, ami azt jelenti, hogy nem vagyok terhes. tudom, hogy 1 teszt nem ér semmit. de nem is érzem magam terhesnek.

a hajam is elkezdett hullani, de az most elmúlt, arra való sampont vettem.

jövőhéten megyek orvoshoz, meg nem keresgélek a neten. csak az az idegesítő, hogy mindenki rögtön a terhességre gondol. és mostanába nem is voltam senkivel, kb mióta lehetett peteérésem, azóta nem volt semmi, mégis egyből azzal "támadnak"

előtte volt szexuális kapcsolatom, ezért vettem tesztet, hogy kitudja, nem-e a peteérésem is szarakszik.

az alhasam nagyon fáj, alig tudok aludni néha, meg feszül is, van mikor belenyilall a fájdalom, és össze kell kuporodnom, hogy ne fájjon. hiába mondtam mikor időpontot kértem, csak azt mondták, hogy terhes vagyok. xD. -.-

2015. okt. 1. 16:27
 4/4 A kérdező kommentje:
persze nem vizsgáltak meg, csak ránézésre mondták a nagyokosok
2015. okt. 1. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!