Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek így terhes?

Vnebrigi kérdése:

Szerintetek lehetek így terhes?

Figyelt kérdés

Pé előtt 2 nappal voltunk együtt a férjemmel, szombaton. Tegnap volt pé-m, ez tuti, mert nagyon fájt a bal petefészkem. Viszont sajnos nem tudtunk többet együtt lenni, férjem elutazott. Így is sikerülhetett? Mikor érdemes tesztelni?

(Um szept 21, 28 napos ciklus, nem várt köv okt 19)



2015. okt. 6. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, van rá esély így is, mert elélnek a katonák pár napig :) Drukkolok, hogy sikerüljön :)
2015. okt. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a babám 1 db szeretkezésből fogant, 2 nappal sőt lehet 3 nappal ovu elött. Sajnos 11hét 5naposan elment :( Most én is reménykedem, hogy jővőhéten nem jön meg. De most úgy érzem ,hogy mindjárt megfog jönni, mellfeszülés stb stb
2015. okt. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 2.! Én is úgy éreztem... biztos voltam benne, hogy megjövök és most vagyok 25 hetes. :D

Kérdezőnek: Igen, így is összejöhet a baba. És elvileg nagyobb esélyetek van így kislányra. De ne keseredj el ha most nem jön össze. Köv ciklusban intézzétek úgy, hogy többet tudjatok együtt lenni. :) Drukkolok!

2015. okt. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, nekem is így lett az első kisfiam. 2 nappal pé előtt, 1 alkalomból :)
2015. okt. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Simán lehet baba!

Mi is szeretnénk babát, együtt voltunk Pé előtt két nappal, pé-kor is, és a nem várt napja okt.16.!!

Izguljunk együtt!

Szurkolok Nektek is! :)

2015. okt. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves 3. én vagyok a 2es. Hát most nagyon fáj a hasam, vagyis olyan mintha izomlázas lenne a méhem. Teljesen feladtam azt, hogy ebből baba lesz. De majd kiderül. :) Gratulálok a babához :)
2015. okt. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nekem ebben a hónapban nem jön össze a baba :( Tegnap és ma két csöpp barnázásom volt, ma pedig derékfájás, mensi szerű görcsök, de még odébb van a köv mensi. (10 nap még) Nem értem ezeket a tüneteket, mert eddig mensi előtt nem produkáltam ilyeneket. Azt hiszem a tesztelést is kihagyom jövő héten, nagyon mensinek érzem. :(
2015. okt. 9. 14:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap vvolt iszonyatosan derékfájásom és nem tudom mitől, ma feljebment a hőm de neked szurkolok
2015. okt. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
3 napja hányás, mellfeszülésem van, 10-es teszt halvány pozi volt, ma vettem facelle tesztet, 25-öst, határozott pozi. :) remélem reggeli pisiből erősebb csíkjaim lesznek :)
2015. okt. 12. 18:45
 10/10 A kérdező kommentje:

Ma esti tesztem, Gabriel. :)

[link]

2015. okt. 14. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!