Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek kismama vagyok?

Szerintetek kismama vagyok?

Figyelt kérdés
Május óta nem szedem a fogamzásgátlót, nem is szedtem sokig, kb. másfél hónapig, mert azt vettem észre hogy hízok tőle. Előtte másfél éve szedtem fogamzásgátlót. Szeretnék kismama lenni nagyon. De már nagyon sok negatív tesztet csináltam sajnos. Persze tisztában vagyok vele, hogy egy bizonyos idő kell hogy kitisztuljon a szervezetemből a fogamzásgátló. De most 10 napja nem jött meg, október 1.-je vártam. Máskor is volt már hogy 4-5 napot késett de 10et még nem. Alhasi fájdalmaim vannak, göcsösen szúr, de nem folyamatosan mint mikor megjön, vagy a ciklusom közben, hanem 1-3 percig tart, a mellbimbóm pedig nagyon érzékeny. Szerintetek mi lehet velem?

2015. okt. 11. 10:51
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Nezd én amiko terhes voltam ,sose feljetem el 23an kellet volna megjoni a menstruációmnak.

Semmi tunetem nem utalt terhessegre csak az hogy menstruáció előtt nekem mindig érzékeny volt a mellem. De ez elmaradt nem volt érzékeny. 23at se vártam meg elotte egy nappal teszteltem (22en) halványan de pozitiv lett!!

10nap kesis utan mar reg teszteltem volna.

Hisz sexualis eletet élek,es nem vagyok mendonek nyilvánítva igy barmikor fenall az hogy teherbe eshetek. Rad ugyanez vonatkozik!


Tessek tesztelni meg ma.

10kesesnel mar barmelyk napszakban kimutatható a terhesség.

2015. okt. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
50%

Akkor megis mit varsz, hogyan fog kiderulni a terhesseged? Megvarod, amig noni kezd a hasad?


Teljesen logikatlan, amit csinalsz.

2015. okt. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Nem ilyesmikre várok, hanem hogy a leírtakban valaki lát-e olyat vagy esetleg saját tapasztalata van, amiket én is leírtam, tapasztaltam, mert az hogy 10 napot késik nem feltétlenül lehet hogy kismama vagyok. Csak h fáradékonyság, mellbimbó érzékenység, és hogy nem úgy fáj a hasam, van hogy fel se tudok állni az ágyól, vagy akár sírok annyira görcsölök. De most nem, most csak pár percre bele "szúr", az fáj, de nem úgy mintha menstruálnék. Szeptember 19.én csináltam tesztet utoljára, az negatív lett.
2015. okt. 11. 11:46
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló tüneteim voltak (érzékeny mellbimbó, rövidebb ideig tartó alhasi görcsök), amikor bevettem magnéziumot, ezek lecsökkentek, de nekem addigra már volt halvány pozitív tesztem. Tudom, hogy rossz a negatív tesztet látni, vadásztam már én is a csíkra, miközben csak szellemcsíkos volt a teszt, vagy az sem, de a babád érdeke, hogy minél előbb tudj róla, hiszen akkor el tudsz kezdeni jobban odafigyelni az evésre, emelésre, mozgásra, stb. És akkor azt is tudod, hogy magnéziumot kell bevenni a görcsökre. Akármilyen nehéz is szembenézni az eredménnyel, magától a teszttől nem leszel terhes, vagy nem terhes, az csak megmutatja, hogy az vagy-e, és az, ha nem tesztelsz pozitív irányban nem változtat semmin. Ez igaz arra az esetre is, ha nem a baba miatt késik, mert a fogamzásgátló nagyon be tud zavarni, saját magamon tapasztaltam. A maiak elvileg már mind olyanok, hogy rád személyesen vagy úgy hat, hogy azonnal kiürül, minden rendben, gyorsan ott a baba, vagy felfedi a korábbi lappangó hormonális eredetű problémákat (pl. PCOs, IR, progeszteronhiány, ösztrogéndominancia, túl sok prolaktin, autoimmun eredetű betegség, pajzsmirigy zavarok, stb.).


Bármi is van, ezekkel jobb tisztában lenni. A gyerekvállalással együttjár az, hogy szembenézel felnőtt nőként a teszt eredményével, és annak fényében teszel lépéseket.

2015. okt. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz kismama! :)
2015. okt. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Ha 10 napot még soha nem késett és van terhes tüneted, akkor vsz terhes vagy.

Én a helyedben csinálnék most egy tesztet. Mert akkor kiderül, mi van.

Ha most még 2 hetet vársz, mert félsz, akkor 2 hét bizonytalanság... Csináld meg! :)

2015. okt. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Mindenképp tesztelj,mert ha nem terhesség miatt késik akkor lehetsz akár bajban is,orvoshoz kell menni.Lelkileg megvisel én elhiszem,meg is értem,mert havonta tesztelek én is már másfél éve,eddig sikertelenül ( 2szer volt szép pozitiv tesztem de mind2szer vérezni kezdtem) szoval nem vagy egyedül ezzel a problémával de viselkedj felnőtt modjára,nézz a dolgok mögé!Vegyél tesztet,csináld meg,örülj ha pozi és vigyázz magadra,ha negativ akkor orvos!
2015. okt. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
66%

Te a tények helyett illúziókat szeretnél.


A felsorolt tüneteket X betegség is okozhatja, de pszichés alapon is beképzelheted magadnak. Tehát az égvilágon semmivel nem leszel előrébb azzal, hogy valakinek volt, valakinek meg nem volt ilyen tünete.


Az semmit nem old meg, ha homokba dugod a fejed.

2015. okt. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Menstruációd késése alapján igen, lehet baba a dologban. A többi tünet bármi lehet. Az is elképzelhető, hogy csak bebeszéled magadnak, a legtöbb nő, aki régóta próbálkozik már fantom tüneteket produkál, bár nem terhesek. Csináld meg a tesztet minél hamarabb, mert ha negatív, akkor lehet más probléma áll a menstruáció késés mögött, amit mihamarabb orvosolni kell. De ha eddig ilyen problémád nem volt, akkor ez jó eséllyel lesz egy pozitív tesztelés. Hajrá!
2015. okt. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Én amikor nagyon vártam a babaára, még azt is elő tudtam idézni magamnak, h késsen a menstruációm. Baba persze nem volt sehol és egyébként pontos ciklusaim voltak, vannak.
2015. okt. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!