Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Gabriel terhességi teszt...

A Gabriel terhességi teszt mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Vettem egyet, negatív lett:)...

De megbízható?Azért ezt vettem, mert nem ez volt a legolcsóbb, és ha valamin, akkor nem ezen kell spórolni. De szerintetek mebízható? Előre is köszönöm!18/L


2010. márc. 16. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Minden terhességi teszt megbízható. A hiba általában a felhasználóban van. Pl túl korán tesztel. Leghamarabb aktus után 2 héttel várható pozitív terhességi teszt, de biztosabb 3 hetet várni vele.


Én 100 forintos teszttel teszteltem pozitívat, de jó időben: amikor kimaradt a vérzésem. Egyáltalán nem az ár számít.

2010. márc. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én csináltam és negatív lett. másnap meg is jött a mensim :)
2010. márc. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne sporolj rajta! En a nemvart elott egy nappal teszteltem egy dragaval,az eros pozitiv lett,aztan kivancsisagbol pedig megvettem a legolcsobbat aznap delutan es az nem nagyon mutatott semmit!
2010. márc. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Délután naná, hogy nem. A reggeli első vizelet sokkal koncentráltabb.
2010. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét kislányomat kimutatta. Ha időben teszteltél, akkor megbízható mindegyik teszt.
2010. márc. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az van a papíron hogy teljesen mind1 mikor csinálod meg, a nap bármelyik szakaszában pontos eredményt mutat ki. A gyógyszertárossal is beszéltem előtte, segített is, teljesen normális volt, elmondott mindent.
2010. márc. 16. 22:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Hány napot késik a menstruációd? Mert ha még nem is kellene megjönnie, akkor lehet, hogy korai volt a teszt.
2010. márc. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tegnap előtt reggel kellett volna megjönnie...Negatív lett a teszt, de még mindig nem jött meg. Mondjuk volt már ilyne, csa k még nagyon fiatal voltam, szóval most vettem egyet. De megnyugodtam, még nagyon nem szeretnék babát. Ebben a hónapban már voltam felfázva, mondjuk lehet késhet az miatt is...
2010. márc. 17. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!