Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pont nem akarnék (még) teherbe...

Pont nem akarnék (még) teherbe esni. Pharmatexről SZEMÉLYES tapasztalat?

Figyelt kérdés

Elnézését, hogy nem pont ide tartozik a kérdésem, de hátha itt több választ kapok rá.

Szóval 14 hónapja szültem, kistestvérrel kb két év múlva szeretnénk próbálkozni.

Na most a kérdésem az lenne, hogy a pharmatex+megszakítás nálatok mennyire működik, mert nagyon ellentétes válaszokat olvasok.

Spirál kilőve, gyógyszert nem szeretnék szedni, mert a szülés óta tökéletes lett a ciklusom, ami eddig totál összevissza volt és nem akarom bekavarni, tekintettel arra, hogy "csak" két évről lenne szó.

Jelenleg óvszert használunk, de azt annyira nem szeretjük, így gondoltunk a pharmatex+megszakításra.

Másnak személyes tapasztalat?


(fiúnk első próbálkozásból megfogant, konkrétan egyetlen aktusból)


Köszönöm és elnézést, ha nem jó helyen kérdeztem.


2015. okt. 19. 21:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont! És ez vonatkozik az összes úgymond "nem a legbiztonságosabb" módszerre. Ott van például a megszakítás. Tizenévesen eszembe nem jutott volna. A 30 felé közeledve viszont már nem érzem azt a bizonyos "rizikót", hogy jajj, mi van ha...
2015. okt. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én is használtam Pharmatexet, de csak úgy hogy plusz megszakítás, ebben a formában nálam működött, nem lett baba a dologból. Barátnőm viszont terhes lett, bár ők nem használtak mellette se kiegészítő fogamzásgátlást, se megszakítást.
2016. jan. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Én jelenleg járok ebben a cipőben.. annyi különbséggel, hogy egy hónapig kell más módszert keresni, gyógyszerváltás miatt. Mindenki lebeszél róla itt is és a vélemények is nagyon rosszak a pharmatexről. Azóta lett valaki babás, HELYES használat és megszakítás mellett ?

Elegem van nekem is ebből, hogy gondol / hall valaki valamit és név nélkül szentírásként mindenhova odaírja, másokat elbizonytalanítva. Nem értem, hogy miért kell egy tök jó ötlettől elvenni az ember kedvét, mert nyilván aki normálisan gondolkodik, annak baromira nem mindegy hogy mikor lesz baba.

2018. jún. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!