Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalat terhességi teszttel?

Tapasztalat terhességi teszttel?

Figyelt kérdés
Kinek mikor lett pozitív a tesztje? Ma volt a nem várt, de negatív lett a teszt. Tüneteim: hasszurka, 37 fok testhő és folotte. 38 is volt egyik este. 3 nappal ezelőtt rózsaszín folyás. Mást nem tapasztaltam. Lehet ebből még baba?
2015. aug. 23. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem együttlét után 1. 11 és 2. gyereknél 12 nappal volt először pozitív. Ovuláció után 8. és 9. napon, ez menszesz előtt kb. 5-6 napot jelentett.

Tüneteim még nem voltak, de az ébredési hőm 36.8-37 volt ameddig mértem.

Biztos lehet baba, de ha tudod, melyik együttlétre számíthatsz, attól 2 hét már halvány pozitív lenne.

2015. aug. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Együttlét utáni 13. napon lett először baromi halvány, de időn belüli, férjem által is látható pozitív az x-epil, uh méretek alapján az a 11-12. dpo lehetett. Facelle tesztcsík két nappal később lett szép pozitív délelőtti, többedik pisiből.
2015. aug. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

15 dpon( nemvárt utáni napon) teszteltem először baromi erőset, erősebb volt a tesztcsík a kontrollnál. Biztos már jóval előtte is pozi lett volna, csak nem teszteltem.

Amúgy este ne mérd a hődet, semmi jelentősége.

2015. aug. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A melleim fájnak, és majd szét durranok, mintha meg akarna jönni :S Holnap reggel újra tesztelek.
2015. aug. 24. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!