Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Progeszteronhiány és korai...

Progeszteronhiány és korai terhességi tünetek?

Figyelt kérdés
Volt több kémiai terhességem és ezért progeszteron pótlást kaptam ebben a hónapban, azzal a kikötéssel, hogy ha pozi a teszt, akkor folytatni kell a kúrát. Ezeknél a kémiai terhességeknél rendkívül korán jelentkezett a hányinger, a fáradékonyság és a teszt is nagyon korán (mindig 1 héttel a nemvárt előtt) lett pozitív. Ebben a hónapban nem éreztem semmit, de muszályból teszteltem és pozitív lett. Arra volnék kíváncsi, hogy a korai tünetek jelezhették a progeszteron hiányát?
2015. okt. 20. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, nincs összefüggés. Legalábbis fáradtság és hányinger inkább a HCG miatt van.

Minden terhesség más, úgy tűnik most később jönnek ha jönnek.

Egyébként nekem vérvétellel igazolt progihiányom lett 6 hetesen, semmilyen tünet nem változott meg, ugyanúgy fáradt voltam, hánytam és feszült a mellem mint pár nappal előtte (hányingert levéve egy héttel előtte), csak a barnázás jelezte a bajt. Ezért se hiszem, hogy lenne összefüggés.

Egyébként gratulálok! :)

2015. okt. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ez normális egy 4 hetes terhességnél, de egy 3 hetesnél nem biztos, ovu középidőben volt, 1 hétre rá pozitív tesztek (amikor még nem kéne kimutatni) stb....
2015. okt. 20. 21:27
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyébként 4 kémiai terhességről beszélek, a lefolyás mindegyiknél ugyanaz volt :P

Amúgy köszi! :)

2015. okt. 20. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!