Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor mutassa ki a teszt a...

Mikor mutassa ki a teszt a terhességet?

Figyelt kérdés

Érzem a tüneteket, viszont még nem késett a menzesz. Menzesz előtt semmiképp sem mutassa ki a teszt? Csak ha már késik?

Émelygek, böfögök, nem esik jol egykét étel, alul rettenetesen szurjak a hasam, mellem érzékeny lett.


2015. okt. 22. 17:36
 1/7 A kérdező kommentje:

október 10-én voltunk sokat együtt. 13-án kellett megjönnie, meg is jött enyhén. Azóta is vannak együttlétek, de első terhességemnél ugyan ezt éreztem. Mintha a megfoganás napjától érezném hogy valami nem stimmel velem. Ahogy telnek a napok egyre több jel jön elő. nem vagyok rágörcsölve mert úgy vagyok vele hogy ha össze jön, összejön ha nem hát nem. Próbálkozunk.Menzesz elmúlt, azóta is napi szinten egyszer van együttlét.

Első terhességet is be éreztem.

Szerintetek?

2015. okt. 22. 17:47
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem mutaSSa ki szerintem.....
2015. okt. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd a terhességi teszt mutaSSa ki. Kb egy hét.
2015. okt. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Beszélni te amúgy ez mi a nyelvünket magyartot?


Majd ha késik, tesztelj, és akkor kiderül, hogy terhes vagy-e. Ez nem olyan bonyolult. Mint mondjuk a nyelvtan.

2015. okt. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amikor kesik, akkor vegyel tesztet, es az majd kimutassa. Nemelyik teszt azonban egy ket nappal a menstruacio elott is mutassa mar.

Ha mar van egy gyereked, nem tudod ?

2015. okt. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Érdeklődtem dolgok felől és nem arra voltam kivancsi h hogy irok. De ha annyira tudni akarod, nem vagyok Magyar származásu ,se nemzetisegű
2015. okt. 23. 09:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Erdekes , minden irni nem tudo ezzel jon..

Nekem van romaniai , szerbiai es szlovakisi magyar baratom is, es egyik sem mondja, hogy mutassa.

2015. okt. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!