Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek a Babuciban?

Reménykedhetek a Babuciban?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Tudom,hogy rengeteg ilyen kérdés van fent az oldalon,és olvasgattam is őket egész nap.A történetem: 2 hónappal ezelőtt hagytam abba a fog.gátlót,szeretnénk babucit a párommal.Utolsó menstruáció október 12.-én jött meg,közben is együtt voltunk,vasárnap is(18.-án),hétfőn,kedden majd csütörtökön is.Csütörtökön csináltam egy tesztet ami negatív volt,de elég kevés vizeletből és nem reggel így úgymond valószinűleg "elrontottam".De viszont aznap este amikor elmentem wc-re a papír használata után észrevettem a papíron egy nagyon halvány rózsaszín foltot,de csak egy nagyon kevés kis valami volt.És eléggé szédelgek azóta,de leginkább tegnap este,akkor nagyon megszédültem és most este felé is.Amiket le tudok nektek írni "tünetként":

- egy pár napja nem igazán kivánom a húst

-eddig napi egyszer kellett wcre mennem,kb egy hete napi kétszer és a megszokottól lazább a székletem

-néha kicsit görcsöl a hasam és olyan mintha feszülne alul

és annak ellenére,hogy a tegnapi teszt negativ lett mégis úgy érzem,hogy babucink lesz. Nem tudom,hogy mennyire fogalmaztam világosan,vagy esetleg bocsánat ha valahol elég nyiltan fogalmaztam,de szerettem volna ha érthető lenne.28 naposak a ciklusaim.Mi a véleményetek?Nagyon szeretnénk ha sikerülne teherbe esnem.Kérlek titeket írjátok le a tapasztalataitokat,akiknek sikerült már áldott állapotba kerülni,és a véleményeiteket.Első babucink lenne.Válaszaitokat előre is köszönöm.


2015. okt. 23. 19:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Remenykedhetsz! :)
2015. okt. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de ha ilyen sokat olvastál volna mint amit leírtál akkor tudnád hogy 5-6 nap alatt nem lehet teherbe esni. az 2 hét... Nem így működik hogy ma szexelek holnap meg pozi a teszt. Reménykedhetsz hogy teherbe fogsz esni de majd akkor csinálj teszteket ha nem jön meg. Az meg még elég sokára van hogy kiderüljön. Kb 1 hete többször mész pisilni.. 1 hete az 16-a volt. ti 18-án voltatok együtt. Akkor?
2015. okt. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
A másik hogy csütörtökön volt a tesztelés meg a rózsaszín folt és te azóta szédelegsz de leginkább tegnap este óta.. Tegnap volt csütörtök. Nagyon furcsa ez az egész
2015. okt. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Kb egy hete napi kétszer megyek wc-re,NEM pisilni.Tudom,hogy nem így mennek a dolgok,de attól,hogy nem irtam le visszamenőleg az eddigi együttléteinket,azelőtt is voltunk együtt.De ha már ekkora indulattal írtad le a válaszod,akkor légyszives oszd meg velem a te terhességed alatt tapasztaltakat,hogy okosabb legyek.Köszönöm az eddigi válaszokat.
2015. okt. 23. 20:05
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy de leírom azt is hogy peteérés kell a teherbeeséshez. Megnéztem neked hogy kb mikor esélyes : Okt 21-27 között vagy termékeny. (Ha az vagy! Mert nincs minden hónapban peteérés!) És ha úgy alakul akkor November 2-3-4 körül várható a bágyazódás. Sok sikert
2015. okt. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ha október 12-én jött meg utoljára és 28 napos a ciklusod, akkor a tankönyv szerint kb. a 14. ciklusnapon van ovu, azaz 26-án lesz. Ez nem jelenti azt, hogy nem lehet előbb vagy később, de ilyenkor tesztelni egyenesen butaság szerintem...
2015. okt. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Visszamenőleg nem fontos az együttlét ugyanis 12-én megjött neked. A nagy wc-nek meg semmi köze a terhességhez. Én a 3. babámat várom. Sajnos az előző elment de rögtön első próbálkozásra összejött ahogy ez a baba is akit várok. A legelső nem volt tervezett úgyhogy ott nincs tudás :D A titok a peteérés, abban reménykedhetsz hogy az legyen. Ès olyankor kell együtt lenni. Érdemes azokon a napokon együtt lenni de inkább csak 1-szer 1 nap. Ha van ovu akkor baba is lesz.
2015. okt. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. okt. 23. 20:18
 9/21 anonim ***** válasza:
Mégha terhes is leszel 10-e a leghamarabb amikor tesztelned lehet. Akkor már kimutatja. Mindenképp várd hogy megjön-e..
2015. okt. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Remélem nem fog.És köszönöm,hogy írtok.
2015. okt. 23. 20:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!