Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek a Babuciban?

Reménykedhetek a Babuciban?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Tudom,hogy rengeteg ilyen kérdés van fent az oldalon,és olvasgattam is őket egész nap.A történetem: 2 hónappal ezelőtt hagytam abba a fog.gátlót,szeretnénk babucit a párommal.Utolsó menstruáció október 12.-én jött meg,közben is együtt voltunk,vasárnap is(18.-án),hétfőn,kedden majd csütörtökön is.Csütörtökön csináltam egy tesztet ami negatív volt,de elég kevés vizeletből és nem reggel így úgymond valószinűleg "elrontottam".De viszont aznap este amikor elmentem wc-re a papír használata után észrevettem a papíron egy nagyon halvány rózsaszín foltot,de csak egy nagyon kevés kis valami volt.És eléggé szédelgek azóta,de leginkább tegnap este,akkor nagyon megszédültem és most este felé is.Amiket le tudok nektek írni "tünetként":

- egy pár napja nem igazán kivánom a húst

-eddig napi egyszer kellett wcre mennem,kb egy hete napi kétszer és a megszokottól lazább a székletem

-néha kicsit görcsöl a hasam és olyan mintha feszülne alul

és annak ellenére,hogy a tegnapi teszt negativ lett mégis úgy érzem,hogy babucink lesz. Nem tudom,hogy mennyire fogalmaztam világosan,vagy esetleg bocsánat ha valahol elég nyiltan fogalmaztam,de szerettem volna ha érthető lenne.28 naposak a ciklusaim.Mi a véleményetek?Nagyon szeretnénk ha sikerülne teherbe esnem.Kérlek titeket írjátok le a tapasztalataitokat,akiknek sikerült már áldott állapotba kerülni,és a véleményeiteket.Első babucink lenne.Válaszaitokat előre is köszönöm.


2015. okt. 23. 19:40
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
23 :)
2015. okt. 25. 12:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!