Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hónapja nem szedek gyógyszer...

3 hónapja nem szedek gyógyszert, eddig mért nem lettem terhes? Tele vagyok pattanással miért?

Figyelt kérdés
csináltam ovulációs tesztet,egyszer pozitiv lett és kétszer is eggyütt voltunk.mennyi az esélye hogy terhes leszek?,nem dohányzom,nem iszom,egészségesen táplálkozom
2008. szept. 11. 13:16
 1/3 anonim válasza:

A pattanások lehetnek a gyógyszertől való kitisztulások jelei is, de a menszi jelei is...

Csak bátran és szorgalamsan próbálkozzatok, összefog jönni... kellett idő, hogy kitisztulj!

És mint tudjuk a terhesség nem az első naptól mutatható ki!

:)

2008. szept. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, épp ez az a dolog, amit elfelejtenek elmondani a hölgyeknek, hogy mi lesz a fogigátló utóhatása.

Nekem 1 (!) évembe került mire kikecmeregtem belőle. Ennek az egészséges táplálkozáshoz kevés köze van.

Felborult a szervezeted, és idő kell mire visszaáll a normál működésre, hiszen a gyógyszer "csinált" eddig neked ciklust, most pedig meg kell tanulni a szervezetednek újra önállóan működni.

Van akinél nem csinál semmi bajt a fogigátló, másnál meg így bealakít mint most neked is pl.

A pattanás is természetes, a dokim azt mondta annó, hogy egy ilyen gyógyszerabbahagyás dologgal most a második pubertás koromat élem. :((((( Nem volt ciklus, vagy volt, de peteérés nem. :(

Érdemes elmenned egy orvoshoz, hogy megnézzen uh-val, csináljon egy hormonvizsgálatot, abból minden kiderül, de tudod általában 1 év után kezdenek el kivizsgálni, de ha a dokiddal olyan kapcsolatod van akkor rögtön elküld vérvételre.

Sok sikert!!

2008. szept. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azert vagy tele pattanassal, mert megvaltozott a hormonhaztartasod. Es valo igaz, hogy nem mindenkinek all helyre a szervezete azonnal. Legy turelemmel legalabb egy fel evet, es ha utana sem javul a helyzet (maradnak a pattanasok, rendszertelen a ciklus), valoban beszelj a dokival. egy vervetelbol meg lehet mondani, hogy hogy is allsz hormonok teren. A teherbeeses pedig reszben a fejben dol el. Ha azon gorcsolsz, hogy mikor fogsz vegre teherbe esni, na akkor nehez lesz. Sajat tapasztalat: 8 honapig nagyon akartuk a babat (nem hittem volna, hogy gorcsosen, de nagyon). Aztan a 9.honapban annyira el voltunk foglalva massal (uj lakas, uj munkahely, milyen butorokat vegyunk, stb), hogy nem is nagyon gondoltunk a babara. Na ekkor jott ossze. Szoval adj idot a testednek, es meglesz az eredmenye. Sok sikert!
2008. szept. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!