Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár napja észrevettem, hogy...

Pár napja észrevettem, hogy délelőttönként megszédülök, hirtelen minden erőm elhagy. Azt gondoltam, az időjárás miatt. Most pedig sűrű, túrószerű fehér folyásom van, és szokatlanul sok. Mi lehet ez? Peteérés?

Figyelt kérdés
30-án jött meg a mensim. Két napig jobban, utána kevésbé. Előtte egy héttel voltunk együtt. Pár napja észrevettem, hogy délelőttönként megszédülök, hirtelen minden erőm elhagy. Azt gondoltam, az időjárás miatt. Most pedig sűrű, túrószerű fehér folyásom van, és szokatlanul sok. Pé körül nekem tojásfehérje szerű szokott lenni, nem pedig fehér. A ciklusaim 31 naposak, tehát még nem lehet pé-m. De akkor most mi van? Ha bárki tud segíteni köszönöm!
2008. szept. 11. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
HA túró szerű, akkor az nem jó. én úgy tudom, h az valami fertőzésre utal. :(
2008. szept. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a túró szerű gombás fertőzés jele szokott lenni.
2008. szept. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem úgy túró szerű, nincs sem szaga, se nem viszket! Csak sűrű, fehér, krémes, mint a testápoló.
2008. szept. 11. 15:11
 4/12 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok.

HA testápolószerű, akkor az babára utal. :) Úgy olvastam, h akkor szokott ilyen lenni. :)

2008. szept. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ha 30-án jött meg,akkor még nagyon korai lenne babóra gondolni.valószínűleg peteérés,csak most más féle a folyásod.nekem is volt már hogy nem olyan a folyás,igaz ritkán de előfordul.
2008. szept. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szió!Klikkelj ide,s megtudod,hogy mi a helyzet!!!!www.kismama.hu/termekenysegkalkulator/Nekem is akkor jött meg,s 3 napig volt meg a 4.nap már csak nagyon minimális barnázás.Ráadásul már Szept.5.én tiszta páfrány volt a teszt 6 napig.Most néztem tesztet,de semmi.Viszont nekem most nincs semmi féle folyásom,mint szokott ......Ne add fel,mert még lehet odabent v.ki!!!Drukkolok!!!
2008. szept. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon aranyosak vagytok!! Reggel tesztelek egyet, ha van babó, akkor már mutatnia kell. :) Majd megírom az eredményt.
2008. szept. 11. 15:45
 8/12 anonim ***** válasza:
Megnéztem neked,s csak 15.e körül fogja kimutatni a vizelet teszt ha terhes vagy!Mondjuk veszteni nem vesztesz vele semmit csak ne kenődj el ha negativ lesz ..Hajrá!
2008. szept. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tényleg nagyon aranyos vagy! Akkor lehet várok még addig. Már elegem van az állandó tesztekből. Ha kibírom, akkor várok még. :) Te babás vagy? Remélem igen, mert nagyon rendes vagy!! :)
2008. szept. 11. 15:58
 10/12 anonim ***** válasza:
ezt nem értem,ha 30-án jött meg,és 31naposak a ciklusok,akkor most 15-én hogy mutatná ki a teszt?elvileg az nem a 16.nap?az nem a peteérés lenne?
2008. szept. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!