Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Császár után 3 hónappal ha...

Császár után 3 hónappal ha terhes leszek, megtarthatom a babát?

Figyelt kérdés
Még nem tudom, hogy az vagyok-e, de tegnap óta késik. Tegnapi teszt negatív. Minden együttlétünkkor védekeztünk, kivéve egyet a 20. napon... a régi jól bevált, 15 éve működő fogamzásgátlási módszerünk remélem, nem pont most hagy cserben... Persze, ha baba lesz belőle, és nincs orvosi ellenjavallat a megtartására, akkor imádni fogjuk Őt is, de bevallom, azért most cidrizek...

2015. okt. 27. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Huuuu hát szerintem nem! Nagyon kevés idő telt el a műtét óta! Lehet még nem állt be a ciklusod! Vagy ha szoptatsz akkor is előfordulhat, hogy nem pontos!
2015. okt. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is úgy vagyok vele, hogy nagyon korai és a szopcsi is bekavarhat, de Ő a 3. gyermekünk, és eddig mindig pontosan 28-30 napra megjött szülés után, és utána sem voltak kimaradozások. Persze minden terhesség/szülés/szoptatás lehet más, így ha egy hét után is negatív lesz a tesztem, betudom a hülyéskedő hormonoknak.
2015. okt. 27. 08:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindig az anya döntése, hogy megtartja-e a babát, az orvos csak a kockázatokat mondja el. Barátnőm császármetszéssel született, anyukája hamar teherbe esett a húgával, aki nagyon koraszülött lett, 26 hétre született. Ilyenkor az a terhesség veszélye, hogy szétnyílik a császáros heg, de pontosabbat orvos tud mondani.
2015. okt. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt írtad, egyszer nem védekeztetek. Szóval esély simán van rá. De azt is írtad, reméled nem hagy cserben a 15 éve bevált módszer. Itt esetleg megszakításra gondoltál? Mert nem írtad mi az, vagy hogy beléd is ment-e, mikor nem védekeztetek.
2015. okt. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!