Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet sűrű fehér folyásom ha...

Lehet sűrű fehér folyásom ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A kèrdèsem az lenne, hogy ma a 6.napja kèsik a menzim, kb 2-3 órànkènt eszek, kb 1.5-2òrànkènt pisilek, ès sűrű krèmes folyàsom van oly annyira, hogy ma wc.n voltam ès közben egy jó nagy adag sűrű fehèr vàladèk jött ki. Nincsenek terhessègre utalò jeleim, vagyis nèha szùrkàl közèpen a mèhem, èrzem hogy a köldököm nèha hùzódik, hànyingerem is van elèg sűrűn, meg kicsit több lett a savam kb ennyi. A menzi napjàn csinàltam egy 10mIU èrzèkenysègű tesztet de negatìv lett. Szerintetek lehet, hogy a teszt mèg korai volt ès terhes vagyok? Pàrommal nagyon szeretnènk babàt. A vàlaszokat előre is köszönöm.

#terhesség #tünet #Sűrű folyàs
2015. okt. 27. 11:44
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Igen lehet!Elo a tesztet es csinald meg ujra :) Ennyi kesesnel mar kimutatja.
2015. okt. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Rendben köszi :) ma màr ìrtam hànyszor pisiltem 4.30kor volt az első és most tartok 6nàl. Az utolsò 2között eltelt fèl òra kb. Holnap csinàlok tesztet :) ha pl megint 4. Vagy 5körül megyek pisilni megcsinàlhatom akkor a tesztet vagy tartsam vissza ès csinàljam kèsöbb? Vagy ha akkor reggel nem csinàlom meg "első pisivel" a következőnèl is jò lesz?
2015. okt. 27. 12:41
 3/35 anonim ***** válasza:
Ha 6 napja késik, akkor szerintem most is csinálhatsz tesztet.
2015. okt. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
En megcsinalnam a kovetkezo pisibol ;) Ha valoban van baba mutatnia kellene,de ha biztosabbnak erzed akkor csinald reggel. 24 oras teszted van ?
2015. okt. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Szia! Ha szagtalan es feher a folyas, akkor az nagy esellyel annak a jele, h terhes vagy! Nekem is volt, bar nem indult meg ilyen koran, hanem csak kb. a 18. hettol.
2015. okt. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen a 24 óràs, hogy bármikor megcsinálhatom? Nemtudom nagyon szeretném megcsinálni de lehet reggeljobb lenne. Nem tudom. Nagyon remélem hogy baba :)
2015. okt. 27. 14:58
 7/35 anonim ***** válasza:
Igen! A nap barmely szakaban hasznalhatod.Ha olyan van csinald meg.Nemvart napodon negativ lett most mar pozinak kell lenni ha "lakod" van :) Hajra :D
2015. okt. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Megcsinàltam de negatìv lett.. a teszt csìk is alig alog akart előkúszni ès nagyon halvàny. GABRIEL teszt. Vegig ment eloszor a piros alap miutàn beletettem a pisit ès mèg alkorsem jött ki a tesztcsìk csak kb fèl perccel kèsöbb
2015. okt. 27. 15:11
 9/35 A kérdező kommentje:
Nagyon el vagyok kenődve :(
2015. okt. 27. 15:12
 10/35 anonim ***** válasza:
Mostanában szinte csak rosszat lehet olvasni itt a gabriel tesztről....
2015. okt. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!