Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet sűrű fehér folyásom ha...

Lehet sűrű fehér folyásom ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A kèrdèsem az lenne, hogy ma a 6.napja kèsik a menzim, kb 2-3 órànkènt eszek, kb 1.5-2òrànkènt pisilek, ès sűrű krèmes folyàsom van oly annyira, hogy ma wc.n voltam ès közben egy jó nagy adag sűrű fehèr vàladèk jött ki. Nincsenek terhessègre utalò jeleim, vagyis nèha szùrkàl közèpen a mèhem, èrzem hogy a köldököm nèha hùzódik, hànyingerem is van elèg sűrűn, meg kicsit több lett a savam kb ennyi. A menzi napjàn csinàltam egy 10mIU èrzèkenysègű tesztet de negatìv lett. Szerintetek lehet, hogy a teszt mèg korai volt ès terhes vagyok? Pàrommal nagyon szeretnènk babàt. A vàlaszokat előre is köszönöm.

#terhesség #tünet #Sűrű folyàs
2015. okt. 27. 11:44
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Vagyis "nem èrtem" 😢😢😢
2015. okt. 28. 04:12
 22/35 anonim ***** válasza:
Lehet csak azert kesik mert olyan nagyon vagysz ra..kepes produkalni ilyet a szervezet! Nekem 3 gyerekem van.Az elso baba 6.evbe jott ossze! Jarkaltunk orvosrol orvosra :( Mar eldontottuk orokbe fogadunk.Lenyugodtam erre keszultem,level megirva a kerelemhez.Szokas szerint nem jott meg a havim de leszartam.Aztan egy honapig nem volt verzes gondoltam most mar doki.Na volt meglepi..:D Kerdezte teszt?Mondom minek nekem nem lehet gyerekem..Megvizsgalt es kozolte itt biza baba van ! Ezzel csak azt probalom elmondani mindenkinek mas a szervezete es nagybab befolyasol hogy annyira akarjuk. Kitartas es foglald el magad massal,fejbol kitorol a baba csak elvezzetek egymast a paroddal :)
2015. okt. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Koszonom a választ, ès a segìtsèget. Tudom basszus ez megy 4 hònapja. Pedig most igazàbol annyira nem is voltam rajta hogy baba.. mindegy is azert koszonom szèpen.

Nektek pedig gratulàlok a sok kis gyerkőchöz ès a szèp nagy csalàdhoz 😄

2015. okt. 28. 09:21
 24/35 anonim ***** válasza:
Kozhelynek tunik,de te sem fogod meguszni az anyasagot :p Foglald el magad probald nem magadat figyelgetni.Koszonom en is a beszelgetest :) Nem egyszeru 3 lurkoval plane ahogy egyre nagyobbak :D Remelem meg osszefutunk es jo hirt hozol! Szep napot ! V.
2015. okt. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Igyekszem lefoglalni magam. Köszönöm :)

Ma van a 10.napom, hogy kèsik de negativ teszt utàn nem tudom mire gondoljak. Viszont ma volt fehèr folyàsom ami nyùlòs volt ez azt jelentheti hogy peteèrèsem lehet vagy, hogy megfog jönni? Menzi elött eddig sosem volt ilyen folyàsom..

2015. okt. 31. 15:42
 26/35 anonim ***** válasza:
Sziaa!Hat meg mindig kesik? Hm jo kerdes negativ tesztek mellett inkabb peteeres lehet.De nem tudhatjuk...homero?Mehszaj vizsgalat? Csinalod valamelyiket?Ami a legtutibb lenne keress fel hetfon egy nogyogyaszt!Ennyi keses oka barmi lehet es egy uh.bol megmondja neked! ;) Udv : V.
2015. nov. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Meg mindig nem jott meg, homerozni szoktam neha 36.9 volt ma a hom csinaltam egy ovu tesztet de nemtudom h elotte vagy utana lehetek. Ha elotte akkor jok vagyunk parommal persze makd ha meg marad... itt a kep az ovu tesztrol szerinted?

[link]

2015. nov. 3. 13:03
 28/35 A kérdező kommentje:

Nem jot kuldtem bocsi

[link]

2015. nov. 3. 13:04
 29/35 anonim ***** válasza:
Sziaaa :) Huh hat az LH teszt nem pozi de ha jol merted reggel a hot akkor inkabb utana vagy az ovunak :) Mennyi az alaphod azt tudod? Ahhoz viszonyits.Azert holnap is tesztelj hogy milyen! Udv: V.
2015. nov. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

[link]


Itt vannak a tesztek az also a mai a felso a tegnapi :) 36.4-36.6 kozott van atlagosan. Ez szerint akkor 2-3 napja lehetett peteeresem?

2015. nov. 4. 13:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!