Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet sűrű fehér folyásom ha...

Lehet sűrű fehér folyásom ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A kèrdèsem az lenne, hogy ma a 6.napja kèsik a menzim, kb 2-3 órànkènt eszek, kb 1.5-2òrànkènt pisilek, ès sűrű krèmes folyàsom van oly annyira, hogy ma wc.n voltam ès közben egy jó nagy adag sűrű fehèr vàladèk jött ki. Nincsenek terhessègre utalò jeleim, vagyis nèha szùrkàl közèpen a mèhem, èrzem hogy a köldököm nèha hùzódik, hànyingerem is van elèg sűrűn, meg kicsit több lett a savam kb ennyi. A menzi napjàn csinàltam egy 10mIU èrzèkenysègű tesztet de negatìv lett. Szerintetek lehet, hogy a teszt mèg korai volt ès terhes vagyok? Pàrommal nagyon szeretnènk babàt. A vàlaszokat előre is köszönöm.

#terhesség #tünet #Sűrű folyàs
2015. okt. 27. 11:44
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
De ha baba lenne mutatta volna nem?
2015. okt. 27. 15:16
 12/35 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én x-epilt vettem anno és nem volt gondom vele (bár nem tesztelgettem havonta).
2015. okt. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Akkor lehet próbálok másikat
2015. okt. 27. 15:18
 14/35 anonim ***** válasza:
Majd ird meg! Varom :)
2015. okt. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Rendben megìrom. Vettem ùj tesztet a neve Instant-View. Valakinek vèlemèny ròla? Hasznàltatok màr ilyet?
2015. okt. 27. 17:09
 16/35 anonim ***** válasza:
Ezt nem ismerem.De biztos nem rossz :) Nekem megjott miutan szellemcsikos tesztem lett.De en orulok neki,hogy nincs baba.Megy a drukk neked! Adok mar nevet is magamnak,hogy megismerj. Udv: V. :)
2015. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Rendben köszike. Most kaptam egy tippet barátnömtöl meg mértem a hömet nyelv alatt 37.2lett a vége, általában 36.5-36.8körül van. :) reggel tesztelek és írok. Magyon remélem, hogy ez már pozitív lesz. Olvastam a tesztnél hogy bármikor meg lehet csinálni de fél órával elötte nem ajánlatos inni, hát én elötte meg ittam 10perccel vagy fél litert. Remélem baba lesz :)
2015. okt. 27. 18:25
 18/35 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok ;) Azt tudod,hogy a napkozbeni ho nem mervado :) Reggel merd meg agybol felkeles elott nyelv alatt! Az mar utmutato lehet! Nincs meg gyermeked ha jol sejtem? V.
2015. okt. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Már előkèszìtettem reggelre :D nem még nincs. Volt 2 missed abortuszom :'( ezért is szeretnèm nagyon mertmàr règòta tervezzük :( de mindjàrt reggel ès csinàlom. Nagyon remèlem hogy pozi lesz :( nagyon... ès köszönöm :)
2015. okt. 27. 21:47
 20/35 A kérdező kommentje:
Megcsináltam de ezis negatív.. én ezt ménem értem.. :( :'( 😢 annyira szerettük volna
2015. okt. 28. 04:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!