Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet sűrű fehér folyásom ha...

Lehet sűrű fehér folyásom ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A kèrdèsem az lenne, hogy ma a 6.napja kèsik a menzim, kb 2-3 órànkènt eszek, kb 1.5-2òrànkènt pisilek, ès sűrű krèmes folyàsom van oly annyira, hogy ma wc.n voltam ès közben egy jó nagy adag sűrű fehèr vàladèk jött ki. Nincsenek terhessègre utalò jeleim, vagyis nèha szùrkàl közèpen a mèhem, èrzem hogy a köldököm nèha hùzódik, hànyingerem is van elèg sűrűn, meg kicsit több lett a savam kb ennyi. A menzi napjàn csinàltam egy 10mIU èrzèkenysègű tesztet de negatìv lett. Szerintetek lehet, hogy a teszt mèg korai volt ès terhes vagyok? Pàrommal nagyon szeretnènk babàt. A vàlaszokat előre is köszönöm.

#terhesség #tünet #Sűrű folyàs
2015. okt. 27. 11:44
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Igen megvolt mar :) Na most felejtsd el mi mikor volt :D Reggel mersz egy hot es annyi egesz napra a baba gondolat ;) Remelem a digitalissal is 5 percig mersz csipogastol fuggetlenul?,
2015. nov. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
A csipogos homerom nem jo higanyost hasznalok :)
2015. nov. 5. 09:03
 33/35 anonim ***** válasza:
Az elso osztalyu :) Azert megy a drukk es foglald el magad ezerrel! Privatban is irhatsz a fejlemenyekrol hamarabb eszre veszem. Vigyi magadra Udv: V.
2015. nov. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a link amirol beszeltem, hatha jobban latnad mi lehet ez aggodjak vagy ne?,.

2015. nov. 7. 09:17
 35/35 A kérdező kommentje:

[link]


Az also teszt mai.

2015. nov. 7. 15:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!