Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek szerint mi nem vagyunk...

Ezek szerint mi nem vagyunk túl termékenyek, igaz?

Figyelt kérdés
5 éven keresztül megszakítással voltunk együtt, fél éve pedig már jóformán csak "naptármódszerrel". Vagyis középidőben nem, de egyébként el is megy bennem. Soha nem lettem terhes. Annyian teherbe esnek manapság fogamzásgátló és óvszer mellett is, hogy azt gondolom, nálunk biztos van valami probléma is. Vagy egyszerűen csak neki nincsenek az előváladékában spermiumok, nekem pedig túl pontos a ciklusom? Ez lenne az egyetlen magyarázat, ha nálunk a legmegbízhatatlanabb módszerek is ennyire beváltak. Kötekedők kíméljenek. 1-2 éves tervben már szerepel a gyerek, de konkrét időpont nélkül. Körülmények adottak.
2015. okt. 29. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
nem esnek sokan teherbe óvszer és/vagy tabi HELYES használata mellett olyan sokan, azok lesznek terhesek, akik buták használni
2015. okt. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Iszonyú sokféle módon lehet hibázni a védekezésben. Óvszerhibából egy átlag cikk is kb. 15 félét mutat kapásból: [link]


Nálatok simán ment ez, így alakult. Ha minden stimmel és középidőben vagytok együtt, akkor is 20% az esély a fogantatásra.


Ez tipikusan nagyon sok annak, aki nem akar gyereket, és nagyon kevés annak, aki akar. Vagy bejön, vagy nem.


Egyáltalán nem biztos, hogy nem vagytok termékenyek, vagy gond van. Csak épp mindig a másik százalékba estetek bele. Van, akinek bejön.

2015. okt. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4 évig működött a megszakításos módszer. Amikor eldöntöttük, hogy gyereket szeretnénk, a második hónapban terhes lettem.
2015. okt. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a többség, aki azt mondja, hogy védekezés mellett lett terhes, az valójában nem védekezett, csak az cikibb lenne.


Én azzal a módszerre, amivel ti most "védekeztek", a harmadik hónapban terhes lettem. De ehhez egy nem középidőben történt ovuláció is kell.

2015. okt. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk több mint másfél évig működött a megszakításos módszer, nem foglalkoztunk a középidővel sem. Amikor felmerült a "Mi lenne, ha...", másnap reggelre már terhes voltam! :))
2015. okt. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs veletek! Mi 4 évig próbálkoztunk mire terhes lettem pedig félidőben mindíg eggyütt voltunk, és orvosilag is minden ok volt, mégsem jött össze. Szerencse is kell hozzá! Ha majd szeretnétek babát és egyszer lesztek jókor eggyütt lehet, hogy egyből terhes leszel. Úgy legyen!;-)
2015. okt. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi évekig megszakítással voltunk együtt. Aztán mikor gyermekvállalás mellett döntöttünk első hónapban megestem. :-)
2015. okt. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató válaszokat. Remélem igazatok van. Az az igazság, nagyon vágyom már rá, de picit még várnék is vele. Jövőre viszont nagyon szeretnék már terhes lenni, remélem nincs semmi gond, és hamar összejön majd. :) Most azért még picit "vigyázunk". :)
2015. okt. 30. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!