Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van akkor, ha 1 terhessegi...

Mi van akkor, ha 1 terhessegi tesztet 2x hasznalok? Ha az elso negativ lett es masnap ujra azon tesztelek adhat teves pozitiv eredmenyt?

Figyelt kérdés
Lecci irjatok meg, hogy tapasztalat, vagy felteves amit valaszoltok.
2008. szept. 11. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A tesztek egyszer használatosak. Ha még egyszer használod téves eredményt ad.
2008. szept. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezen az oldalon írta már valaki, hogy megpróbálta, és pozitív lett, ami persze téves pozitív, mert nem használhatod kétszer... Sőt, azt hiszem, valakinek a férje is megpróbálta, és neki is pozitív lett. :) Nem viccelek, keress rá esetleg, hátha megtalálod!
2008. szept. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1%
Hát ez elképesztő,hogy lehet egy felnőtt embernek ennyi esze,egy terhességi tesztet csak egyszer használunk te.Ennyi ésszel hogy akarsz egy gyereket felnevelni,te is inkább apád lábán folytál volna le.
2008. szept. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem szabad kétszer használni a tesztet.Késik a mensid?Mert nekem pl. amikor negatívat mutatott,akkor egyértelműen nem volt baba akkor sem,ha késett 1-2 napot, utána mindig megjött.Holnap tesztelt egy másikkal.A rossmannban lehet kapni pl. Lily tesztet, ami 2 darabos és kb. 700Ft.
2008. szept. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsi,elírtam,azt akartam hogy holnap tesztelj egy másikkal.
2008. szept. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Hát ez elképesztő,hogy lehet egy felnőtt embernek ennyi esze,egy terhességi tesztet csak egyszer használunk te.Ennyi ésszel hogy akarsz egy gyereket felnevelni,te is inkább apád lábán folytál volna le."


Nem ez volt a kérdés. Azt kérdeztem, mi történik, ha 2x használom, nem azt, hogy hányszor használunk normális esetben. Azt nem tudom, honnan gondolod, hogy gyereket akarok nevelni, mert ilyet nem írtam. Az nem jutott eszedbe, hogy elkerülni akarom? Azért köszönöm a válaszod.


A többieknek:

Igen, nepok óta késik. Nagyon fáj a hasam, de nem jön meg.

A tesztek kész anyagi csődbe visznek. De majd akkor kitartóan veszem az újakat.


Köszi a válaszokat.

2008. szept. 11. 22:10
 7/8 anonim ***** válasza:
26%
most nem értem,ha nem akarsz gyereket,de a tesztek anyagi csődbe visznek,akkor miért nem védekezel???
2008. szept. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azt se irtam, hogy nem vedekezek. Es tudom, hogy csak nagyon ritkan ugyan, de elofordul, hogy vedekezes mellett is terhes lesz valaki. (a gyogyszer 99%-os, ami azt jelenti, hogy 100-bol 1 terhes lesz, ami nem is olyan kis arany szerintem)

Na mindegy. Felejtsuk el az egeszet.

2008. szept. 12. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!