Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+1 napos terhesseg, petezsak...

6+1 napos terhesseg, petezsak szabalyos,1,6 mm szikholyag, embryopajzs sejtheto. Ez normalis? Szivhang nincs.

Figyelt kérdés
Kinek mekkora volt ilyenkor?Volt szivhang?Mi lett belole?Nagyon felek.
2015. jún. 11. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Orvos mit mond? Vele kéne megbeszélni h jó e... itt bármit lehet írni. 8. hét körül kell h legyen szívhang.
2015. jún. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2015. jún. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia, amíg nincs embrió a petezsák méretéből sejthető a baba kora, azt nem írtad le.

A szikholyag a második dolog ami látszik uh-n így egy nagyon jó jel. Csak annyi, hogy pár nappal később foganhatott. Ettől nagyobb eltérések is történtek már az elején és mégis minden rendben volt.

Itt már napok kérdése a szivhang. Nekem 3 mm-es embriónál látszott a pulzálás, gyakorlatilag 1-2 nappal rá, hogy látszik az embrió egyáltalán. Szóval ne félj! Mikor mész vissza?

2015. jún. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1 het mulva megyek vissza.A petezsak 20 mm koruli,de nem mondta a doki,es a leleten sincs rajta a meret,csak az uh papir alapjan mondom.Koszonom a biztatast.Rettegek.Ez a 7 nap hosszu lesz.
2015. jún. 11. 22:09
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Jó tanács: mindig az orvost kérdezd meg ott helyben!

Én minden egyes vizsgálat alkalmával beszélgettem a dokimmal (holott tudom, hogy jelezte volna, ha baj van), hogy a mért adatok rendben vannak-e, nincs-e probléma. Ha valami nem volt tiszta, akkor elmagyarázta. Merj kérdezni, különben az egész terhességedet végigretteged egy szűkszavú orvossal.

2015. jún. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ne aggódj, mert azzal ártasz a legtöbbet a babának. Tudom, nehéz, nekem sem volt szívhangja egyiknek sem 6 hetesen, sőt a kicsinek még 7 hetesen sem, na az utána jövő 7 nap még rosszabb volt. Ma már 3,5 és 2 évesek, és egészségesek, mint a makk.
2015. jún. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Nikol001 ***** válasza:

Én amikor megtudtam hogy terhes vsgyok 7.-hétig vártam hogy orvoshoz menjek.

Amikor mentem mar volt szivhang.

De ahogy eltelt egy hét furcsa megérzésem volt.

El hessegettem hogy áhh nincs baj.

El intéztem mindent . Védőnő háziorvos stb

11-hetében pici vérzés azonnal uh es közöltek h 8-hetesen elhalt.


Azert írom le ezt neked hogyha ott vagy az orvosnál kérdezz! Bátran! Mert ha nem akkor nem foglalkozik vele hanem enged haza....


En legközelebb veszek itthonra egy szivhang készüléket az tuti :-))


Veled nem lesz semmi baj és a baba is jól lesz!

Boldog babavárást

2015. jún. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Off:

Utolsó, az otthoni szívhang figyelő egy rakás sz@r sajnos, ha jól emlékszem 20 hetes kortól lehet csak hallani vele a szívhangot. Én vettem, mert az első gyerek tahikardiás lett a végére, és paráztam, de legtöbbször nem hallottam szívhangot, pedig közben rugdosott a baba.

2015. jún. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Nikol001 ***** válasza:

Akkor azt nem veszek :-)) de hetente leszek vendég a kórházban uh-ra ! Tutira fogok menni

Mert ha nem megyek magamtól ezek le sz@rnak

2015. jún. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lanyok,vegulis az ugyeleten kotottem ki,laz es hanyas miatt,de van baba!el! 5 mm es van szivhang...csak ez masik hely,masik uh!Koszonok mindent!
2015. jún. 13. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!