Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes és 3 napos vagyok. A...

9 hetes és 3 napos vagyok. A doki nem küldött vérvételre és védőnőhöz sem. Ez normális?

Figyelt kérdés
4 hét múlva kell visszamennem(akkor nem magánrendelésre, hanem a kórházba hívott be), azt mondta minden rendben van, szép a baba, fejlődik rendesen. Kaptam uh képet is. Kérdeztem h kell e védőnőhöz menni, azt mondta h még ráér. A vérvételre is ezt mondta. Amúgy rendes, megbízható orvosnak tartom, évek óta hozzá járok. A vetélés esélye kevés ilyen idős korban, ez tényleg így van?
2015. jún. 9. 09:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A 12. heti uh-ra már vinned kellene a kiskönyvet, amit a védőnőtől kapsz meg, ill. a beutalót a uh-ra az orvos adja ki. Szerintem ez így, ahogy az orvosod csinálja, nem egészen stimmel.
2015. jún. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 klopusz ***** válasza:
Engem egyszer sem küldött a doki védőnőhöz, mentem magamtól.
2015. jún. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Első vérvétel 12 hetesen. Védőnőhöz mentem magamtól az első papírral, amit a doki adott. Nem küldött. Szóval stimmel, ahogy csinálja, csak tapasztalatlan vagy. Amit kaptál papírt a dokitól, hogy hány hetes vagy, azzal mehetsz a védőnőhöz. É menj is, mert a 12 hetes UH-ra már tényleg kell a kiskönyv.
2015. jún. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! Akkor addig elmegyek. Igen, tapasztalatlan vagyok, első baba :) Csak nem tudom miért nem mondta a dokim hogy kell a 12 hetes UH-ra a kiskönyv...? Mondjuk azt is ő fogja csinálni, gondolom azért nem mondta.
2015. jún. 9. 10:39
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem az a furcsa, hogy a 12. heti ultrahangot nem 13 és fél hetesen szokták megejteni. /1. válaszoló voltam./
2015. jún. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hat igen, a 11-13. het kozott szoktak.
2015. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
engem az is aggaszt egy picit hogy vérvételre sem küldött :( nem tudom mit gondoljak, mert tényleg nagyon jó orvos és egyben genetikus is, csak tudja hogy mit csinál...
2015. jún. 9. 10:59
 8/15 anonim ***** válasza:

Mikor első alkalommal mentem a terhesgondozásra, kb. féltucat helyre küldtek el:

- labor (vérvétel, vizelet), vércsoport meghatározása, ekg, 12. heti uh, fogorvos, szemészet... lehet, hogy valamit kihagytam, plusz a védőnő felkeresése.


Ezen az oldalon megnézheted, ki az a védőnő, akihez tartozol:


[link]

2015. jún. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A vérvétel miatt ne aggódj! 12 hetesen mentem először. Első dokim előbb küldött, semmi jelentősége nincsen!
2015. jún. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, tökjó ez a link, köszi!
2015. jún. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!