Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudhatom biztosan hogy...

Rockmokus kérdése:

Honnan tudhatom biztosan hogy terhes vagyok? (részletek lennt)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az én problémám, hogy ma reggel csináltam egy tesztet mert 3 hete késik (nálam ez nem szokatlan) elég stresszes a munkám ezért először gondoltam biztosan azért késik. Tegnap párom rádumált hogy vegyünk egy tesztet, biztos ami biztos. Tehát megvettük, megcsináltam , pozitív lett. Viszont a mellérzékenységen, és azon kívül hogy kicsit kényelmetlenebbnek érzem az alapból feszülős ruháim, nincs semmi tünet ami terhességre utalna. tehát biztos hogy terhes vagyok??? Nem tévedhet a teszt? Márkája: Pregimax Plusz. Előre is köszi az értelmes válaszokat. Nita
2015. nov. 3. 08:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen biztosan csak nőgyógyász vizsgálata után tudhatod. De a teszt nem szokott tévedno. Van aki egész terhesség alatt tünetmentes, hq nincs sok tünet az nem jelent semmit.

Menj el nőgyógyászhoz mielőbb, 3 hetes késésnél már szívhang is lehet.

2015. nov. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ehet, hogy még korai terhesség, és nincsenek tüneteid, bár nekem sosem volt extra tünet. Biztosat csak nődoki mondhat, jelentkezz be 2 hét múlvára.
2015. nov. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A terhességnek két elég fontos tünete van, a többi csak mellébeszélés. Ezek az elmaradó menstruáció és a Hcg a vizeletben, vagyis a pozitív terhességi teszt. Nálad mindkettő fennáll. Akkor mi a kérdés? Terhes vagy. El kell menni orvoshoz és megtudni, hogy rendben fejlődik-e. Valószínűleg már szívhang is lesz, 7 hetes körül vagy.
2015. nov. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Természetesen elmegyek csak nem tudom hogy mikor jutok el odáig mert nagyon rossz az időbeosztásom a melóhelyen, és fennáll a veszélye hogy kirúgnak amint kérek egy szabadnapot hogy elmenjek dokihoz.
2015. nov. 3. 08:49
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha terhes vagy, akkor már most védett vagy. Nem rúghatnak ki.

Nekem csak a kimaradt menzesz jelezte a terhességet, semmi más. Na meg a pozitív teszt. Később sem volt SEMMI tünetem. 14. hétben poénkodott a férjem, hogy most már bejön velem a dokihoz, mert lehet kamuzom, hogy terhes vagyok... :-)


Szóval a kellemetlen tünet nem kötelező velejárója a terhességnek. Örülj, hogy jól vagy!

Gratula a babához!

2015. nov. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A teszt egy elég biztos dolog, az orvos tudja megerősíteni, hogy valóban méhen belül van a baba és a petezsák nem üres.
2015. nov. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A tünetekre amúgy sem szabad adni. Van akinek egyáltalán nincs tünete se 4 hetesen, de 8, se semmikor.. nem jött meg, van egy pozitív teszted. Nem szoktak tévedni. :) gratulálok!
2015. nov. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

3 hete késik és pozi a teszt, milyen bizonyíték kell még? ez egy tévhit, hogy mindenkinek nemtudom milyen tünetei vannak. Nekem se igazán volt semmi, ha nem tudom hogy terhes vagyok, akkor fel se tűnt volna semmi.

Amúgy, ha csak nem próbaidőn vagy, akkor nem rughatnak ki!

2015. nov. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hetet kesett a verzes es semmi tunetem nen volt mikor orvos igazolta,hogy 8 hetes terhes vagyok :) Azert nekem az a szereny velemenyem ha akarod a gyereket ne legyen elsobb a munkahely. Kamuzz valamit..temetesre mennel..vert adni vagy akarmi! 2-3 orara csak el lehet szabadulni :) Egyebkent gratulalok nektek a pocilakohoz !
2015. nov. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítést, mi is nagyon örülünk. Csak nem voltam sosem tesztpárti. Nem bízok bennük annyira. Valahogy úgy voltam vele hogy az orvos a biztos. :)
2015. nov. 3. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!