Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti így már belevágnátok, vagy...

Ti így már belevágnátok, vagy még nem?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon (84-ről 105 kg-ra) meghíztam az első babával. Újabb baba vállalása előtt vissza akartam fogyni, félig-meddig sikerült.. Nagyon nehezen indult meg a fogyás, végül keservesen 89 kg-ig eljutottam, de most megint megállt, nem nagyon akar lejjebb menni. Szeretnénk kistesót a fiunknak, de én szerettem volna legalább ugyanannyira lefogyni mint amiről először indultam, nagyon félek ugyanis, hogy megint ennyi felmegy. Ti várnátok még pár hónapot hogy elérjem a kívánt súlyt vagy már így belevágnátok? Csak mert a férjem már nagyon sürgeti..

35 vagyok, a fiunk másfél éves.


2015. nov. 4. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kivizsgáltattad már magad? Nekem is így alakult a súlyom, aztán 68-ig fogytam, amikor már tudtam az inzulinrezisztenciáról, megfelelő diétás és mozgástervet kaptam, és nem is kellett sokat várni, heti 1-1.5 kg fogyás simán megvolt! Sőt, mindkét terhességem alatt tartottam a diétát, így a hízás is minimális volt. Ne sürgesd a teherbeesést, egy labornak és egy jó orvosnak, dietetikusnak még bele kell férnie. A saját magad és a gyermekeid érdekében is!
2015. nov. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Magasságod? Mert ha 180 vagy, akkor nem olyan durva, de ha 160 akkor eléggé.


Dokinál voltál? Szoptatsz még?

Férjed se akarhatja, hogy egészséged kockáztasd!

2015. nov. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :).

1-es milyen diétát folytattál?


171 cm vagyok.

Dokinál még nem voltam.

2015. nov. 4. 14:24
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, és már nem szoptatok 4 hónapja.
2015. nov. 4. 14:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 160g szénhidrát diétát folytattam, de ez nem olyasmi, amibe kivizsgálás nélkül érdemes belevágni, ez egyénre szabott diéta volt, barátnőm 180g-ot kapott, férjem 220-at, mert neki más fajta edzés is társult hozzá (igen, a férjem is IR-es, csak ő túl sovány volt, izmot akart felszedni, ebben is segítettek). MensMentist javaslom neked, nagyon megérte elmennünk hozzájuk.


Ők sem bánták meg :) Lesd meg: https://www.youtube.com/watch?v=kHf5nX94_Pk


Van labor, orvosi kontroll, dietetikai tanácsadás és személyi edzésprogram is. Most azt gondolja az ember, hogy drága, de aztán eltelik 5 év, és visszanézve nem változott semmi, csak küzdött az ember. Ahelyett, hogy a megoldást megtudná és tenné. Nekem is eltelt a magam 4 éve a paleo, norbi, 90 napos és egyéb hülyeségek pörgetésével, és az eredmény 103kg lett, ráadásul rosszul éreztem magam, éhes voltam sokszor, le tíz, fel tizenöt, stb. Semmi értelme nem volt. Már sajnálom az elpocsékolt időt.

2015. nov. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy vérképet csináltass, hogy lásd hogy mivel van a baj. Mert van túlsúlyod és ha rendesen eszel és mozogsz, akkor kéne lejjebb mennie
2015. nov. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha egyebkent egeszseges vagy, akkor en a helyedben nem varnek.

Arra viszont odafigyelnek a helyedben, hogy ehhez a sulyhoz nem indokolt hizni a terhesseg alatt. De gondolom ezt is is tervezed, hiszen megtapasztaltad, hogy nem konnyu utana leadni a feleslegesen felszedett kilokat.

A baratnom egesz eleteben erosen tulsulyos volt, ugy is esett teherbe, de az orvos tanacsara vegig odafigyelt az etkezesre. Nem koplalt, de nem hizott egy kilot sem, szules utan 9 kiloval konnyebb volt, mint elotte. Szoval nem lehetetlen.

Ezt probald ki:

[link]

2015. nov. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!