Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nemjön össze? Valaki...

Miért nemjön össze? Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ez az 5.hónap,hogy "próbálkozunk".

Nem szoktam rástresszelni, éjjel nappal "feszülni,szimplán csak figyelem a testem,és a dátumokat, nagyjából mindig tudom és érzem a peteérési szakaszt. Az elmúlt hónapokban ez ment végig,de mégis mindig megjön..

Kicsit aggódom, és sajnos 2 éve volt egy elhalt terhesség miatti műtétem 2 nao egymás után,aminek sajnos megvan a hege,illetve azota akarhogy vigyazok, surun felfazok.



2015. nov. 4. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ez vigasztal mi 6 evig probalkoztunk ...5 honap nem sok ido egyenlore! Magadat se figyeld mert akaratlanul is mindig csak azon jar az eszed,hogy vajon most na most lesz-e az az alkalom :)
2015. nov. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, ez biztos :)

Csak annyira fura,hogy peteeres idoszakban is egyuttvagyumk, meg azon kivul is, es megsem sikerul..

De persze biztos akkor fog,amikor megunom es elfelejtem az egesz produkciot :)

2015. nov. 4. 18:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Pontosan! Ott a pont jol irod kerdezo :) Fejben sok minden eldol.2. baba elso honapba megfogant ahogy elkezdtunk elesbe probalkozni gondolva azt hogy ugye elsore 6 evet vartunk ...nem is gondoltam hogy teherbe is esek egybol :D Harmadik gyermekunk is tudatos volt.Ott homeroztem elso hoba pozi teszt de 4 nap kesessel megjott a verzes.Masodik honapba semmi..majd a 3. ban mar sikerult! :) Neked is fog ez biztos!!!
2015. nov. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is a "fejben problémás" vagyok, igaz kicsit máshogy.

Az első három gyerekünk az első tervezett hónapban összejött. a harmadikat már úgy "terveztük", hogy melyik hónapban szülessen.

Most szeretnénk negyediket, és amióta ezt eldöntöttük, azóta még a ciklusaim is felborultak, és nem is jön össze. Még "terhességi tüneteket" is produkáltam, amikor késett. (Az előzőeknél voltak már a nem várt előtt).

Szóval most én is úgy gondolom, hogy meg kell állni és lenyugodni. :)

2015. nov. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De irigy vagyok,hogy 4. babat vallaltok ..probald a 3 manoval lefoglalni a gondolataidat.Ha viszont nagyon nem rendezett a ciklusod azert doki lasson :) Sok sikert! 3 mano anyuja
2015. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is mindig erre gondolok, hogy ha együtt vagyunk peteéréskor is meg többször is, miért nem sikerül? Mi 2,5 éve várjuk a csodát, mindkettőnket kivizsgáltak és minden rendben. Úgyhogy az ok rejtély... de biztosan sikerülni fog idővel, és nektek is, drukkolok :)
2015. nov. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elmeletileg jovohet vege fele tesztelhetnek, de eddigsem rohantam tesztet venni,ezutan sem fogok... Csak figyelem, hogy megjon-nemjon :)
2015. nov. 4. 21:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi a 4.honapnal jarunk. Hiaba tanacsoljak h ne gondoljunk ra tereljuk el a gondolatainkat hat en nem tudom! Olyan nincs h nem veszek rola tudomast h naa most talam sikerul v ott van mar a baba. :/
2015. nov. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztos sok igazság van a lazitasban, de nekünk pont egy stresszelos próbálkozás során jött össze. Meg is lepődtem, es volt miatta bűntudatom.
2015. nov. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!