Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen jelei vannak egy...

Milyen jelei vannak egy két-három hetes terhes nőnek? Vannak egyáltalán érezhető jelek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 9. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy 2-3 hetes terhesség.
2015. nov. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek. Mivel amikor 1 hetes "terhes" vagy, akkor még nem is vagy terhes, mivel az utolsó menstruációtól számítják.
2015. nov. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom 4-5 hetes terhességre gondolsz, ami peteéréstől 2-3 hét. Igen, késik a menzesz és megjelenhetnek az első tünetek, 5 hetesen már érzékeny volt a mellem és fáradékony is lettem de van aki már ilyenkor hány és van akinek még 8-10 hetesen sincsen semmilyen tünete.
2015. nov. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem abszolút nem volt semmilyen terhességi tünetem...
2015. nov. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem a fáradságon kívül semmi kínzó tünetem sincs s nem is volt, talán csak a mell érzékenység de az enyhült...remélem ez így is marad :) 9+6hkm
2015. nov. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem már nagyon korán, a negyedik héten elkezdődtek a tünetek: aluszékonyság, puffadás, pici hasfájás, mellfájdalom. nagyon változó, hogy ki mit érez, kinek hogyan reagál a teste. szeretnétek babát? :)
2015. nov. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem az első babával már kimaradt menzi előtt voltak tüneteim: szédülés,hányinger,mellérzékenység,a mellbimbóm nagyon fájt.


Most meg még semmi,igaz ,hogy csak 4hetes vagyok,de ha nem csinálok tesztet kíváncsiságból,akkor csak a kimaradt menzi az egyetlen jel.

2015. nov. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!