Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Betegseg lehet? Vagy terhesseg?

Betegseg lehet? Vagy terhesseg?

Figyelt kérdés
Sziasztok!olyan problemam van,hogy 9napja kesik a menzeszem es nagyon gorcsolok mint mikor meg akar jonni,mar 5napja. Elmult4napban szedultem, etvagyam 3napja nincs egyszeruen nem birom megenni ami elottem van csak par falat.fejem is fajt nagyon ami a szedulessel elis mult !menzesz kesese utan6nappal volt egy minimalis ver ami bugyin is alig latszodott!
2015. nov. 10. 08:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az aktus ma van 1honapja,hogy történt.
2015. nov. 10. 08:37
 2/12 A kérdező kommentje:
Tesztet holnap csinalok!es most megint van ilyen rozsaszines barnas verzesem!ez lehet terhesseg?? Bocsanat a sok kiegeszito kommentert!
2015. nov. 10. 08:47
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet, igen! Tesztelj!
2015. nov. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
lehet igen,már akár ma délután is tesztelhetsz,mert ha terhesség akkor a rozsaszines folyás nem tul jo...
2015. nov. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ahogy irtam is ugye mar volt a kimaradt verzes utan egy kis ver potty! Es most megint van ez a barnas rozsszines folyas szeru!! Sajna nincs lehetosegem ma tesztelni csak holnap azert irok ide most! Valaki volt mar igy es baba lett belole??
2015. nov. 10. 08:58
 6/12 anonim ***** válasza:
Elég babagyanús, de már tesztelned kellett volna. A pecsételés lehet progeszteron hiány, amit viszont kezelni kéne.
2015. nov. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Es ha
2015. nov. 10. 09:49
 8/12 A kérdező kommentje:
Remelem ha terhes vagyok akkor ettol meg meg marad a baba :( de mielobb elmegyek orvoshoz!
2015. nov. 10. 09:56
 9/12 A kérdező kommentje:
mikor megjön, a mellem nagyon erzekeny es most egyaltalan nem az ! Annyira ketsegbe vagyok esve :( nagyon szeretnenk ezt a babat! Ez volt az elso probalkozas ! Viszont a gorcs es a barnazas ....:( aki volt ilyen helyzetben kerem irjon!
2015. nov. 10. 10:08
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia. én mensi helyett barnáztam, a harmadik barnázós napon teszteltem pozitívat.

egy hétre rá nem láttak semmit az uh-n....de a teszt továbbra is pozitív volt....

következő héten újra barnáztam, majd véreztem....

november 3-án vesztettem el a szabálytalan alakú petezsákot :(

szóval nekem nem jelentett jót a vérzés.

De pozitív teszt nélkül szóba se állnak veled (tapasztalat)

én így se kaptam rá semmit :(

2015. nov. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!