Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbe kérdés, szerintetek van...

Görbe kérdés, szerintetek van esély?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem igen szokott így fent lenni a hőm, maximum 36,9 re szokott menni, de 36,8 szokott lenni a luteális szakasz. 3-án volt pozitív az ovu teszt, ciklus rossz helyre húzta.

32-34 naposak a ciklusaim. Egy hétig szúrkált a hasam, elmúlt két napban voltak mensihez hasonló enyhe fájások, mára teljesen elmúlt, mintha elvágták volna.


Görbe alapján lehet esélyes ez a hónapunk? Mikor teszteljek? (már most tesztelnék, de az még elég korai lenne) Vasárnap kellene nem megjönnie. Szombaton ha tesztelek van esély pozira? persze csal, ha holnap is 36,8 felett mérek, meg szombat reggel is.


Köszönöm a válaszokat és jöhet egy kis drukk :) Nagyon szeretnénk már 3-an lenni :)


[link]



2015. nov. 12. 08:06
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és reménykedünk :) Talán most :) Csak lassan telik az idő, szivem szerint naponta tesztelnék, de az csak pénzkidobás :D így reggelente öröm ránézni, hogy még magas a hő.
2015. nov. 12. 08:41
 12/24 anonim ***** válasza:
Tesztelj ha azt sugja az oszton :) Sose tudni ;)
2015. nov. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Naná, hogy mikor fontos lenne, kel fel az ember korábban.... 6 helyett 4kor ébredtem fel, mert nagyon kellett pisilni :( így mértem 36,8-fokot, visszaaludtam két órát 6kor a szokásos időben keltem és mértem is akkor 37,1 volt... Sok helyen olvasom, hogy ilyenkor a legelsőt kell figyelembe venni, de valahol olvastam, hogy ha legalább egy órát tud az ember pihenni (aludni) és utána mér az még jó lehet... Na hát most nem tudom... Szerintetek?
2015. nov. 13. 07:26
 14/24 A kérdező kommentje:

Mondjuk nagyobb esélyét látom a csökkenő hőnek és nincs baba jelenségnek, mint fordítva :(

Aj de bonyolult az emberi test...

2015. nov. 13. 07:27
 15/24 anonim ***** válasza:
:)))) Mikor pisilni mentel minek merted? Azert a ket perc wc miatt..Mikor tesztelsz?? Drukkolok.
2015. nov. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért mértem..talán kivancsi vagyok :) ma megint sikerult koran kelnem... 36.9 majd időben kelve 37.2... még magas :) kezdek bizakodni...már most tesztelnék,de még simán lehetne negatív... ismerősömnek 38. Ciklusnapon még nega volt.... szóvalég várok. Ma veszek tesztet. Ha holnap reggel is 36.8 illetve felette van akkor tesztelek egyet. Holnap kéne nem megjönnie. Mindenképp megírom mi lesz... tünetek egyre több van. Has szúrka,néha mensis fájás,tegnap egész nap szédültem és nagyon fájtak a melleim,de úgy az égész. Voltam már terhes nem maradtak meg az ikrek :( akkor semmi tünetem nem volt még pms sem. Csak amikor elindultam tesztet venni akkor jottek a most is levo tunetek. Úgy tudom minden terhesség lehet teljesen más,hát kíváncsi leszek :D köszönöm a drukkot :)
2015. nov. 14. 07:18
 17/24 A kérdező kommentje:

Azért ma adtam neki egy esélyt, teszteltem egyet, de ez még negatív. Mégse vagyok a 100 nőből 1 akinek ilyen korán pozi :D

De valahogy érzem, hogy most baba van a dologban. Túl sok fura tünetem van ahhoz, hogy mensi előjel legyen. Magasabb hő a szokottnál, mellfeszülés, álmosság, szédülés, hasszúrka néha felváltva enyhe mindjárt megjön érzésre, böfögés, de reggel még a két korty víz után is (na ez az amit sose szoktam és előző terhességnél lepett meg mennyit büfögök), gyakoribb wc-re járás. Néha úgy gondolom lehet már csak az agyam játszik velem :D


No mindegy, türelem babát terem :) Bocsánat, hogy ennyit írkálok, de annyira jó lenne, ha igazam lenne és tényleg lenne egy angyalka odabent *.*


Szép napot mindenkinek!

2015. nov. 14. 10:15
 18/24 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a teljes görbe együttléti adatokkal... holnap tesztelek hátha, már mutat valamit :) (bár még bőven beleférne, hogy ne mutasson semmit )

2015. nov. 15. 06:45
 19/24 A kérdező kommentje:

Ha még valaki olvassa, 2 tizedet esett a hőm, így is 36,8 és megint korábban keltem.. így nem tudom mennyire érvényes, de már kb nem is nagyon érdekel, mert már tűkön ülök. Ma reggeli tesztem negatív, legjobb esetben 11. dpon vagyok. Tüneteim maradtak, melleim fájnak továbbra is, hajnalban görcsölt a hasam mensisen, majd átváltott bal oldali szúrkává. Alvás után szokásosan elmúlt, de már megint jön a szúrka. Úgy döntöttem, ha holnap lejjebb megy a hőm akkor tuti nincs baba és megjön, hisz mensi előtt két nap szokott leesni mindkét nap 2-2 tizedet. Ha esetleg marad vagy feljebb kúszik, akkor még reménykedem, de már nagyon alábbhagyott a pozitivitásom, annak ellenére is, hogy még korai is volt a teszt, de hát tegnapra nem vártam.


Megírom a holnapi jelentést is, és a végkifejletet is, hátha valakit érdekel :) Babásodni vágyóknak drukkolok, és mindenkinek szép napot kívánok.


Tesztem: ClearBlue easy volt (nem digitális).

2015. nov. 16. 08:49
 20/24 anonim ***** válasza:
Latjatok-e?? Ezert mondjuk,hogy mi a pi...nak teszteltek amig a verzes ki nem marad??? Ne legyen igazam de ebbol nem lesz baba!Majd ird meg :)
2015. nov. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!